Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komu się spieszy, a kto spowalnia

Komu się spieszy, a kto spowalnia

WitekT 22 Września 2005 11:19

0 0

Od uchylenia postanowienia o wpisie w KRS Elektrimu jako właściciela 48% udziałów w PTC oraz jego "nowego" zarządu minie niedługo miesiąc, a sąd rejestrowy nie ma nawet akt tej sprawy. Weryfikacja wpisu musi czekać.

Zainteresowani przywróceniem poprzedniego wpisu: "stary" zarząd i francuski koncern Vivendi oraz kontrolowany przez niego Elektrim Telekomunikacja, który wcześniej figurował jako właściciel tych udziałów, zarzucają, że chodzi o zakulisowe działania i spowalnianie postępowania.
Jakie są teraz zarzuty? Pośpiech, gdy chodzi o wnioski Elektrimu, kiedy to decyzje zapadają w 24 godziny. Gdy górą jest Vivendi, czekać na nie trzeba kilkanaście dni.

Więcej można przeczytać w dzisiejszym wydaniu Rzeczpospolitej.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Prosto na kartę Plusa?

Prosto Na Kartę  - nowa oferta dla klientów Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet