Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komu lizaka? Lista najbliższych aktualizacji do Lollipop

Komu lizaka? Lista najbliższych aktualizacji do Lollipop

LuiN 20 Października 2014 09:49

4 0

Lista urządzeń, które otrzymają aktualizację do Androida w wersji 5.0 Lollipop stale się wydłuża. Przedstawiamy jej stan obecny.




Android L przechrzczony został finalnie przez Google'a na Lollipopa, a nie jak wcześniej donoszono na Liona. Nowa wersja systemu Google'a przynosi szereg zmian w interfejsie, jednak z całą pewnością najbardziej pożądaną nowością jest wydłużony czas pracy telefonów i tabletów.


Oprócz Nexusów, które co roku dostają najnowsze wersje Androida jako pierwsze, aktualizację otrzyma też długa lista sprzętów innych producentów. W pierwszej kolejności będą to:


Google


Motorola
Sony
HTC
NVIDIA
  • Shield Tablet.

    • Źródło tekstu: GSMArena     

    Dodaj do:

    Tagi: android | android lollipop

    w sumie: 40
    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      22.  2014-10-20 12:00:44

      19, peterw - producenci. Xperia Z na 100% dostanie Lollipopa, Sony o tym radośnie trąbi od kilku dni :)

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      23.  2014-10-20 12:14:00

      Heh, no to czekam kiedy magicy z XDA przeportują "lizaczka" na starego dobrego Wave II ;). Jeśli bateria będzie wytrzymywała choćby 20% dłużej to i tak będzie duży postęp względem poprzednich, bateriożernych edycji Androida.

    • Ten komentarz został ukryty.

      -1

      24. ~usy  2014-10-20 12:17:19  host: 89-67-160-221.dynamic.chello.pl

      LG G2 i inne LG w innym terminie czy mają lekceważący stosunek do klienta?

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      25.  2014-10-20 12:31:03

      24, usy - LG i Samsung jeszcze nie ogłosili, które ich urządzenia dostaną aktualizację.

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      26.  2014-10-20 13:04:47

      25. LuiN - a jak się ma kwestia telefonów z brandem operatorów sieci komórkowych? Czy standardowo po ukazaniu się aktualizacji, trzeba będzie poczekać jeszcze kilka miesięcy na łaskawe wypuszczenie przez opów Lollipopa?

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      27.  2014-10-20 13:13:40

      @25 LuiN fakt samsung jeszcze nie zatwierdził oficjalnej listy ale w internecie można się doszukać listy na której znajdują się modele:
      Galaxy S4 GPE
      Galaxy Note 4
      Galaxy Note Edge
      Galaxy S5
      Galaxy S5 Mini
      Galaxy Alpha
      Galaxy S4
      Galaxy Note 3
      Galaxy TabPRO 8.4
      Galaxy Tab Pro 10.1
      Galaxy Tab 12.2 Pro
      Galaxy Tab S 8.4
      Galaxy Tab S 10.5

      a co do LG to
      LG G3
      LG G3 Stylus
      LG G2
      LG G Pad 8.3
      LG G2 Mini
      LG G Flex

      Wiadomo wszystko nieoficjalne informacje bez potwierdzenia producenta.

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      28.  2014-10-20 13:17:21

      26, Robbson70 - tak, tu bez zmian. Ale to powinny być tygodnie opóźnienia, a nie miesiące. 27, Arcik - zgadza się, jak będą jakieś potwierdzenia, to oczywiście napiszemy.

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      29. ~nbj  2014-10-20 13:23:53  host: user-94-254-193-210.play-internet.pl

      OnePlus One też ma dostać aktualizację w ciągu 3 miesięcy.

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      30. ~Zakrza  2014-10-20 13:24:05  host: ehi239.neoplus.adsl.tpnet.pl

      Czytałem o tym w zeszłym miesiącu.

    • Ten komentarz został ukryty.

      1

      31.  2014-10-20 13:34:38

      a huawei ? ;D czy ktoś pamięta jeszcze taką markę ? ;p

    • Ten komentarz został ukryty.

      -1

      32.  2014-10-20 15:02:42

      @27 no to LG kaszanę odwalił... G2 mini dostanie a bliźniaczy L90 już nie? Nędza.

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      33. ~xxxx  2014-10-20 15:24:29  host: 77-253-222-77.static.ip.netia.com.pl

      oj nie zdziw sie czy taki sredniak jak g2 mini dostanie.Maja problemy z aktualizacja flagowcow a co mowic sredniaków

    • Ten komentarz został ukryty.

      1

      34.  2014-10-20 15:47:12

      @31 Mam nadzieję, że P7 dostanie ;) . A Moto G aż dzisiaj odkopałem z kurzu i czekam aż się coś pojawi ;) .

    • Ten komentarz został ukryty.

      1

      35. ~  2014-10-20 16:41:36  host: ip-78-30-121-144.free.aero2.net.pl

      @xxx L7II dostal kitkata to czemu g2 mini ma nie dostać Lki?
      Martwi mniew bardziej to że HTC olewa linię Desire

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      36.  2014-10-20 17:54:17

      ja poluję na desire eye i dziwię się, że same One dostaną...

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      37. ~LepikPl  2014-10-20 18:17:56  host: user-94-254-129-113.play-internet.pl

      Moje Note 3 nie dostanie oryginała, bo sam tak zdecydowałem. W nosie mam gwarancję, czekam na MIUI lub Cyanogena z lizakiem i tyle widzieli do zasmarkane touchwizz. Prosiłem oficjalnie Samsunga o możliwość instalacji czystego romu i co? NIE. Tej firmie już dziękuję. Na wszelki wypadek kupiłem LG G3. Poza słabym kontrastem (sorry, amoled w N3 rządzi i wymiata nawet po roku) i brakiem rysika (myślałem że niepotrzebny, ale od kiedy go nie mam, to mi brakuje) baaaardzo polecam G3. Telefon przestał mnie męczyć o zgody na pierdylion apek, których nie potrzebuję. I jeszcze jedno: Note 3 i G3 mieszczą mi się w jednej kieszeni!!! Serio. Tylko pasek muszę mocjiej zacisnąć, żeby spodnie z tyłka nie spadły ;-)

    • Ten komentarz został ukryty.

      -1

      38. ~Punk  2014-10-20 22:03:04  host: apn-46-215-125-84.dynamic.gprs.plus.pl

      Ciekawe czy LG L7 II dostanie L, to byłby chyba naprawdę duży ukłon w stronę klientów.
      Myślę że L90 jak i L70 spokojnie dostaną L oraz G2 mini.

    • Ten komentarz został ukryty.

      1

      39. ~  2014-10-20 23:20:12  host: apn-95-41-14-43.dynamic.gprs.plus.pl

      Kupcie Lumie i na pewno dostaniecie update :-}

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      40. ~Mrs. X  2014-10-21 00:31:24  host: ip-37-152-19-139.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

      Ja bym chciał, ale GT-I8260 pewnie nie dostanie :( . Chyba porzucę zamuloida na rzecz Windows 10 :)

    • Ten komentarz został ukryty.

      0

      41.  2014-10-21 09:08:38

      @39 tego nie wiadomo. Jeśli Microsoft pójdzie w dobrym kierunku to nie dostanie.

    Dodaj swoją opinię