Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komputronik dostarczy PTC sprzęt IT

Komputronik dostarczy PTC sprzęt IT

LuiN 21 Marca 2008 12:58

0 0
18. marca PTC podpisała umowę z Komputronikiem na sprzęt komputerowy wartości prawie 13 mln zł.

Umowa z Komputronikiem dotyczy dostaw sprzętu IT. Opiewający na kwotę 12,85 mln zł kontrakt to oczywiście nie wszystkie koszty jakie ponosi w skali roku tenże operator. Warunki umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Umowa jest konsekwencją realizowanej przez Zarząd Spółki strategii dalszego, dynamicznego rozwoju obsługi klientów biznesowych na terenie Polski.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~  2008-03-21 13:31:03  host: 77-254-9-38.adsl.inetia.pl

    wydaje mi sie ze tu chodzi o drobne zakupy w stylu pezentow (lapowek) dla dyrektorow firm z ktorymi ptc chce przedluzac umowe lub tym podobne zabaweczki

  • 0

    10. ~mirekb  2008-03-21 13:41:41  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    niech inwestuja..szczegolnie w transmisje danych jakosc edge i czesto umts tragiczna,przynajmniej w moim rejonie

  • 0

    11.  2008-03-21 14:44:33

    konrad: przetargi przetargami, często jednak wygrywa oferta tylko teoretycznie najlepsza. Równie często wygrywa oferta "najlepsza" dla osób decydujących o wygrywającym przetarg ;-)

  • 0

    12.  2008-03-21 15:08:55

    No az dziw bierze, że Era nie zatrudnia komentatorów z Telepolis jako doradców w dziedzinie zakupu sprzętu IT... Normalnie piszcie CV, składajcie papiery! Macie szanse na wykopanie jakichś ignorantów!

  • 0

    13.  2008-03-21 15:09:52

    I jełsi nawet nie doradzicie najlepiej dla firmy, to na pewno, jak sugetuje tu Hose, doradzicie tak, żeby "było dobrze" ;-)

  • 0

    14.  2008-03-21 15:14:25

    wlo: ja niczego nie sugeruje, to tylko głośne rozmyślania ;-)

  • 0

    15. ~  2008-03-21 15:40:42  host: aclr28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest obrót, są koszty jest zysk. Luin piszesz tak jakby nikt nie wiedział o kosztach. Może przy okazji nadmień ile w tamtym roku PTC zarobiło na czysto.

  • 0

    16. ~hansen  2008-03-21 15:55:33  host: ust39.p3.interarena.pl

    w takim przetargu nie liczy sie cena. Co z tego ze są drodzy jak przy takiej wartości zamówienia to pewnie zniżyli ceny, liczy sie tez usługa po sprzedaży no i możliwość realizacji dostawy. Co z tego że jakiś Maniek czy Jasiek ma tańszy sprzęt jak robi go w garażu. Sam ostatnio miałem ofertę na zakup laptopa z komputronika, jak mu pokazałem z allegro ofertę gości, który składa laptopy vbi to zaczął mi wmawiać, że to sam kadłubek bez procka i dysku :)

  • 0

    17. ~hansen  2008-03-21 15:56:23  host: ust39.p3.interarena.pl

    ale ja jestem detalistą i mnie odpowiada tańszy zakup sprzętu :)

  • 0

    18. ~konradP  2008-03-21 18:33:46  host: cpc4-nott9-0-0-cust743.nott.cable.ntl.com

    Hmm, Wlo jak robisz personalne wycieczki względem personelu Telepolis który robi naprawdę świetną robotę to powiem tyle, że znany jesteś z swojego podejścia czy raczej uwielbienia do Plusa, więc sugeruje złożenie CV do nich. Murowana posada rzecznika. Co za wieloletnie zaangażowanie..... czy wiara.....

  • 0

    19. ~  2008-03-21 18:53:17  host: adey174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    umówmy się ze era nie jest instytucja charytatywna, i gdyby nie miala zyskow to by wcale nie ponosiła kosztów. to normalne ze trzeba miec koszty zeby rosly zyski.

  • 0

    20.  2008-03-21 20:06:04

    niezle era inwestuje w swoj zasieg, wspolprace i technologie, komputronik to dobra firma sprzet ktory oferuja jest naprawde niezly takze era znowu wyprzedzi konkurencje:)

  • 0

    21. ~tt  2008-03-21 20:26:42  host: eay252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gosh.. jak ten komputronik sie wybił.. a kiedyś takie toto niepozorne było ;) nic tylko pogratulować

  • 0

    22. ~neo  2008-03-21 22:53:33  host: ehg183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z pewnością PTC dostanie od Komputronika w ramach dużej umowy o wiele korzystniejsze ceny niż dla pojedynczego konsumenta; faktycznie nie jest najtańszy ale przy tego typu umowie z pewnością już - prawie - tak. Więc nie martwcie się za bardzo tym, że PTC może przepłacić kilka procent bo tak nie będzie.

  • 0

    23.  2008-03-21 23:08:10

    ~konradP - teraz zrobię wycieczkę do Ciebie... Czy Ty potrafisz czytać? Mam wrażenie, ze nie.

  • 0

    24.  2008-03-21 23:08:45

    Dlatego proszę... Nie pieprz bez sensu ;-)

  • 0

    25. ~  2008-03-22 13:11:11  host: 87-205-218-58.adsl.inetia.pl

    ale o co wy się kłócicie - czy wybrali najtańszych czy najdroższych. Ich sprawa. Co zaś się tyczy komputronika - moja firma zamawiała tam ostatnio kilka razy i zawsze były problemy, tzn, przychodził sprzęt niezgodny ze specyfikacją. Myślę, że mają tam lekki bałagan.

  • 0

    26. ~miki  2008-03-22 17:37:42  host: 204.13.236.244

    i bardzo dobrze ja tam się cieszę tak dynamicznym rozwojem, bo będę lepiej obsługiwany.

  • 0

    27. ~roman  2008-03-24 09:18:44  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    ja ufam dużym i powaznym firmom,a za taką uważam PTC. nie wierze,że wybrali słabą czy drogą firmę, nie znamy szczegółów kontraktu,więc proponuję nie porównywać tego do własnych detalicznych doświadczeń z Komputronikiem. dobrze,że opublikowano tą wiadomośc, bo jakoś nie przypominam sobie aby inne sieci publicznie przedstawiały swoje umowy tego typu, co zawsze prowadzi do różnych, typowo "polskich" podejrzeń...

  • 0

    28. ~staś  2008-03-27 21:06:52  host: nat-tar.aster.pl

    a mnie to sie kojarzy z Plusem i Vobisem ...tam tez zachodzi pewna zaleznosć , ale w tym przypadku nie wydaje mi sie zeby to miało wiekszy wpływ na sprzedaż telefonów w Erze.

Dodaj swoją opinię