Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kompleksowe rozwiązanie TP dla nowego osiedla w Katowicach

Kompleksowe rozwiązanie TP dla nowego osiedla w Katowicach

WitekT 25 Maja 2007 00:13

0 0

23. maja w Katowicach Telekomunikacja Polska podpisała umowę z firmą deweloperską Trigranit, budującą prestiżowe osiedle Dębowe Tarasy, na mocy której dostarczy kompleksowe rozwiązanie usług telekomunikacyjnych obejmującej ponad 500 mieszkań.




Inwestycja ta ma zostać zrealizowana do końca bieżącego roku. W ramach infrastruktury technicznej, mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z telefonii stacjonarnej, dostępu do Internetu oraz usług w ramach oferty multipakiet tp, a także z osiedlowej sieci domofonowej umożliwiającej wielofunkcyjną obsługę osiedla. Inwestor planuje uruchomienie kolejnego etapu inwestycji obejmującego kolejnych 500 mieszkań, w którym TP ma duże szanse odegrać rolę identyczną jak w etapie pierwszym.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~issa  2007-05-25 00:22:16  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    Będą mieli możliwość , czy będą mieli konieczność skorzystania z powyższego rozwiązania? Bo jakoś mi wygląda na to pierwsze , czyli uszczęsliwienie na siłę.

  • 0

    2. ~ukenamuniu  2007-05-25 00:34:21  host: nat-go2.aster.pl

    issa: nie masz racji. Mieszkańcy mają wybór - jak zostaną abonentami TP,która wybuduje infrastrukturę, to potem w ramach BSA będą mogli przenieść się do np. Netii.

  • 0

    3. ~issa  2007-05-25 00:39:09  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    ***ukenamuniu , bez zaglądnięcia do umowy , nie postawiłbym nawet złotówki , na Twoją tezę;-) Tak czy innaczej idę za to o zakład , że sądząc po zwrocie "prestiżowe" , trudno przypuszczać , żeby lokale wykupywali tam klienci zawracający sobie głowę BSA i wynikającymi z tego złotowymi oszczędnościami:)

  • 0

    4. ~  2007-05-25 00:39:30  host: 87-205-221-214.adsl.inetia.pl

    Trzęsą dupskiem jak trusie. Chorzów jest w dużej części osieciowany przez Netię a z Chorzowa na Tarasy jest kilka kroków. Nie wiem, czy Netia jest w Parku Chorzowskim, ale to się wytnie :P W każdym razie nie stanowiłoby to dla nich problemu, bo w mojej mieejscowości są już studzienki Netii a jak dobrze pójdzie i rzyłączą się do centrali, to od nowego roku może będzie stacjonarka z Netii :P

  • 0

    5. ~issa  2007-05-25 00:45:49  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    Czy to prawda , że na osiedlowej sieci domofonowej będzie WLR? Część mieszkańców będzie miała domofony z umową w Netii , część w Tele2 , w TP. Walka o klienta trwa w najlepsze:-D

  • 0

    6.  2007-05-25 01:16:27

    issa ale wypas ja tez chce domofon z wybieraniem prefiksow:)

  • 0

    7. ~plok  2007-05-25 07:20:42  host: chello087206097127.chello.pl

    już to widzę, podchodzę do domofonu... wybieram numer mieszkania ... i słyszę.... "abonent czasowo niedostępny" :/ nie zapłacił rachunku czy może operatorowi sieć padła?!? Super :/

  • 0

    8. ~Gal  2007-05-25 08:11:07  host: 80.50.40.250

    Zaloze sie ze nikt mieszkancow nawet nie spytal jak znam polskich developerow.

  • 0

    9.  2007-05-25 08:15:21

    kompleksowo dadza im neostrady? ;)

  • 0

    10.  2007-05-25 08:23:34

    a co bedzie jak wprowadzą się ludzie którzy nie mają telefonu stacjonranego (już) od dawna ,albo nie mieli ???:) kasa w b.łoto:]

  • 0

    11. ~PLANET  2007-05-25 08:46:44  host: public-gprs43745.centertel.pl

    A moze to bedzie taka piekna utopia, gdzie uslugi beda za darmo w ramach czynszu (nie powiekszonego za bardzo). Ah, przepraszam, TP, niewazne ;)

  • 0

    12. ~  2007-05-25 08:53:53  host: p01-12.opera-mini.net

    Wiadomo będą darmowe minuty za 6 złotych godzina plus abonament za utrzymanie infrastruktury doliczany do czynszu - ponieważ będzie integracja usług telefonicznych z domofonem to rezygnacja z telefonu spowoduje konieczność wyłączenia domofonu

  • 0

    13. ~  2007-05-25 08:56:17  host: p01-12.opera-mini.net

    Czyli usługa domyślnie włączana jak abonament telewizyjny - tepsie dojdzie 500 szabel jakby w sejmie powiedzieli

  • 0

    14.  2007-05-25 09:47:39

    Developer powinien zaznaczyc w umowach ze bedzie sie skazanym na monopol tp, bo zapewne umowy wylaczonsciowe z bananowcami juz podpisali ;)

  • 0

    15.  2007-05-25 10:01:51

    stacjonarki nie mam, domofonowej sieci osiedlowej - bez wzgledu na to co to jest - nigdy bym nie chcial, multipakietu tez nie chce bo malo tv ogladam - jednym slowem nie moglbym tam mieszkac ;(

  • 0

    16.  2007-05-25 14:18:41

    śmierdzą tu jakieś układy i układziki...

  • 0

    17.  2007-05-25 16:40:42

    jak ktos ma 400 tys zl na mieszkanie na debowych tarasach to ma tez na abonament z tepsy :)

  • 0

    18.  2007-05-25 18:52:15

    no tak, multipakiet dostępny na osiedlu, którego na razie są fundamenty, a co z obecnymi klientami Aglomeracji?

Dodaj swoją opinię