Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kompleksowe doładowania w bankomatach BGŻ

Kompleksowe doładowania w bankomatach BGŻ

WitekT 6 Lipca 2005 13:42

0 0
Od 28. czerwca klienci korzystający z usług Heyah i Sami Swoi mogą zasilać telefony komórkowe kartami płatniczymi w bankomatach należących do BGŻ. Obecnie sieć bankomatów BGŻ jest jedyną siecią, która obsługuje doładowania telefonów wszystkich polskich sieci GSM.

 Usługa jest bezpłatna i dostępna w sieci wszystkich 341 bankomatów BGŻ na terenie całego kraju. Mogą z niej korzystać klienci wszystkich banków.

Dotychczas usługa była dostępna tylko dla użytkowników Simplusa, TakTaka oraz POP-a.


Źródło tekstu: prnews     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-172-180.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy będziesz używać Asystenta Google, gdy będzie oficjalnie dostępny w Polsce?

Zaczęły się beta testy Asystenta Google w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet