Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kompleksowa oferta Vectry dla firm

Kompleksowa oferta Vectry dla firm

Ringu 3 Lutego 2011 13:22

0 0

Od lutego Vectra wzbogaca portfolio usług o ofertę skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw. Pakiet zawiera szybki dostęp do internetu Flashnet, telefon stacjonarny, internet mobilny i telewizję cyfrową. Zawiera także wiele elementów, które do tej pory były udostępniane tylko dużym przedsiębiorstwom: wirtualna centralka (IVR), fax na e-mail, kolejkowanie i nagrywanie rozmów (call center) oraz flash phone - usługa umożliwiająca klientom nawiązanie bezpłatnego połączenia głosowego z firmą za pomocą strony internetowej.

Oferta usług Vectry przeznaczonych dla biznesu obejmuje trzy abonamenty telefonii stacjonarnej, trzy przepływności internetu, cztery pakiety telewizji cyfrowej i usługę mobilnego internetu.

W najwyższym wariancie pakiet zawiera:
nieograniczoną liczbę darmowych połączeń na numery lokalne i międzymiastowe,
stacjonarny dostęp do internetu o prędkości do 64 Mbit/s (pobieranie) i 8Mbit/s (wysyłanie),
pakiet telewizyjny telewizji cyfrowej przeznaczony do publicznego udostępniania (kanały informacyjne, ogólne, muzyczne, popularno-naukowe, dziecięce),
mobilny dostęp do internetu z limitem 4 GB miesięcznie.

Oferta początkowo dostępna będzie na terenie Śląska, następnie jej zasięg będzie rozszerzany na kolejne miasta, by docelowo objąć terytorium całego kraju.
Rynkowym wyróżnikiem oferty Vectry są elementy, które do tej pory operatorzy udostępniali jedynie dużym przedsiębiorstwom. Jest to między innymi wirtualna centralka firmowa, która umożliwia nagranie własnego powitania oraz uruchomienie systemu IVR (Interactive Voice Response) pozwalającego na interakcję osoby dzwoniącej z systemem w celu np. wybrania numeru faksu lub numeru wewnętrznego.

Jeżeli firma planuje prowadzić obsługę telefoniczną większej liczby klientów, może skorzystać z opcji kolejkowania połączeń przychodzących, wykorzystywanego w call center. Vectra udostępnia też usługę poczty głosowej oraz faksu, umożliwiając abonentom dostęp do wiadomości oraz odczyt faksów za pomocą e-maila. Przedsiębiorca i jego partnerzy biznesowi mogą także skorzystać z usługi Flash Phone, dzięki której możliwe jest wykonywanie bezpłatnych połączeń do firmy za pośrednictwem jej strony internetowej.

Dla firm posiadających więcej niż jedną lokalizację została przygotowana możliwość skorzystania z oferty telefonii IP, świadczonej na łączach innego operatora. W ten sposób wszystkie połączenia głosowe, wykonywane z telefonów firmowych, rozliczne będą z jednego konta. Co więcej, opcja ta pozwala na wykorzystanie telefonu Vectry w dowolnym miejscu, posiadającym dostęp do internetu. Wśród usług dodanych znajdziemy także możliwość nagrywania rozmów, wraz z możliwością ich archiwizacji przez 3 miesiące oraz możliwość ustalenia limitu połączeń wychodzących.

Szczegóły oferty na stronie www.vectra.pl/biznes.

Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:
w sumie: 6
 • 0

  1. ~Adi  2011-02-03 16:38:54  host: 178235049172.walbrzych.vectranet.pl

  Kiepska ta vectra, bylem dzis w BOKu przedluzyc umowe a oni mi daja na gorszych warunkach niz mam. Pytam sie dlaczego tak a oni ze nie ma teraz promocji - i slysze to co roku jak do nich przyjde! Dlatego po 7 latach z ta siecia przychodzi czas rozwiazac umowe i isc do UPC, tym bardziej ze prezesem jest moj sasiad

 • 0

  2. ~Dude  2011-02-03 17:35:47  host: public-gprs190148.centertel.pl

  Wirtualna centralka to virtual pbx. IVR to zupelnie inne narzedzie...

 • 0

  3. ~n  2011-02-03 23:14:43  host: public-gprs98058.centertel.pl

  "Oferta usług Vectry przeznaczonych dla biznesu obejmuje... cztery pakiety telewizji cyfrowej" Tak z ciekawości, zna ktoś jakieś zastosowanie?

 • 0

  4. ~:)  2011-02-04 09:07:28  host: 109.110.204.31

  Adi- zanim Aster zostało przejęte przez UPC też taki numery odstawiali. Neta na zmianę w rodzinie braliśmy, bo promocje były tylko dla nowych klientów. Wybór pomiędzy 134zł a 70zł za ten sam net (stary klient, nowy klient)był raczej oczywisty. Naprawdę dziwna filozofia.

 • 0

  5.  2011-02-04 09:28:02

  @3 normalnego pakietu tv jako firma nie wrzucisz sobie w koszty, a pakiet biznesowy tv już tak :)

 • 0

  6. ~hmm  2011-02-05 14:50:30  host: 87-205-133-55.adsl.inetia.pl

  W UPC też teraz jest podobnie. Czysty debilizm, bo jedynym efektem jest to, że na te 6 miesięcy (a tak właściwie, na 12) przejdę do konkurencji. To jest specjalność kablówek, oni naprawdę nie lubią mieć klientów.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet