Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowy Winamp

Komórkowy Winamp

Q! 22 Października 2010 07:59

0 0

winamp droidPopularny odtwarzacz muzyczny dla komputerów osobistych - Winamp - trafił do wybranych smartfonów. Z jego możliwości skorzystać będą mogli posiadacze urządzeń z systemem Google Android. Jednak nie każdej jego wersji.

Wersja beta odtwarzacza Winamp, oznaczona jako 0.9.1, zaoferuje m.in. możliwość synchronizacji muzyki z wersją biurkową poprzez kabel USB lub WiFi. Znajdzie się tutaj również obsługa skrótów do playlist, kolejkowanie utworów itp.




Niestety, z możliwości tych nie skorzystają wszyscy użytkownicy Androida. Udostępniona wersja Winampa przeznaczona jest bowiem tylko dla systemu w wersji 2.1 (Eclair) i wyższą. Odtwarzacz można pobrać ze sklepu Android Market.

Źródło tekstu: Daily Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2010-10-22 09:41:53  host: host-100.153.foxnet.com.pl

    Ty się skończyłeś Symbian rządzi! Mam nadzieję że będzie wersja dla Symbiana

  • 0

    6. ~c  2010-10-22 09:42:22  host: apn-95-40-54-108.dynamic.gprs.plus.pl

    a co to jest symbian ? Z tego co wiem to nawet Nokia sie zastanawia nad porzuceniem tego sytemu i przejsciem na Androida..

  • 0

    7.  2010-10-22 09:59:24

    Już wczoraj zainstalowałem na A2.1 to coś co tylko z nazwy przypomina Winampa! Póki co chowa się w stosunku do innych dostępnych odtwarzaczy na andka. Mimo wszystko czekam na wersję zbliżoną możliwościami do tej z PC.

  • 0

    8.  2010-10-22 10:00:20

    Po pierwszych testach wypada bardzo pozytywnie. Dodadzą korektor, shoutcast i będzie git.

  • 0

    9. ~  2010-10-22 10:12:42  host: t14-13.opera-mini.net

    strasznie u mnie na Spicy zamula ten Winamp, gdzie inne odtwarzacze dzialaja blyskawicznie. Czyli standard, na kompy tak samo;) Odeszlam od Winampa juz ze 4 lata temu i mialam racje. Ladnie moze, ale nie chce. /ewqaewqa

  • 0

    10. ~slk  2010-10-22 10:17:35  host: 095160143196.rudaslaska.vectranet.pl

    hahaha już to widzę, Nokia na Androidzie hahaha. wg mnie jeszcze daleko Androidowi do Symbiana nie mówiąc o WM.

  • 0

    11.  2010-10-22 10:32:07

    5: w czym rządzi? 6: mocno się pomyliłeś. Posłuchaj wywiadu sprzed 6 miesięcy jak Vanjokki mówił, że Google to ich główny konkurent. Nie wejdą w Androida. Vanjokki już jest OUT, co nie zmienia faktu, że Nokia nie wejdzie w Androida.

  • 0

    13.  2010-10-22 10:48:42

    niestety WinAmp nie jest już ta apliakcja ktora byl na poczatku-teraz to juz jest kombajn (wersja lajt tego nie zmienia) ktory potrafi prawie wszystko tylko nie potrafi 1-dobrze odtwarzac muzyki. ps. ciekawi mnie co bedzie szybciej-ggOS czy WinAmpOS;)?

  • 0

    14. ~adam r  2010-10-22 11:08:07  host: t08-01.opera-mini.net

    Na symbiana polecam ttpod wraz ze skorka bigbento -prawie jak winamp:-p

  • 0

    15. ~blablabla  2010-10-22 11:14:34  host: public-gprs43338.centertel.pl

    @7 Tu się zgodzę. Nie jest źle, ale też żadna rewelacja. Plus za rozmiar. 1MB instalka to nie jest dużo. @9 Na GT 540 działa bez zarzutu.

  • 0

    16. ~  2010-10-22 11:56:59  host: public-gprs77484.centertel.pl

    Pamietam jak miałam winampa jeszcze na nokii n70 5 lat temu. To były czasy..

  • 0

    17. ~lol  2010-10-22 12:31:27  host: chello089078177034.chello.pl

    @16: to co miałeś, to nie był winamp, tylko powermp3 :P

  • 0

    18. ~wiesiek  2010-10-22 13:15:49  host: apn-95-40-48-251.dynamic.gprs.plus.pl

    Symbian, to padaka, pseudo system i dno. Brachol ma 5800 i jak mu się z dwa razy dziennie nie wyłączy telefon to chory jest. A wszystko zaczęło się od aktualizacji systemu, bo ten defaultowy był znośny. Wniosek mamy jeden. Nigdy więcej Nokii, a symbiana to za darmo nawet nie wezmę jak będzie z jakimś telefonem gratis do przeglądu sportowego dodawany. Amen

  • 0

    19.  2010-10-22 13:18:45

    @6 sam takie rewelacje wysysliles, czy kolega spod 18 Ci pomagal? ;)

  • 0

    20. ~  2010-10-22 13:54:08  host: t09-16.opera-mini.net

    to na ywa w Se W995 otwarzcz deklasuje otwarzacz Androidowy nie wspomnę o Nokji

  • 0

    21.  2010-10-22 14:29:43

    20 ale tanie nokie XM z symbian OS bija jakoscia w995 (mialem 5230 i porownywalem z w995 kolegi) na glowe. Dla mnie odtwarzacz ma ladnie grac.

  • 0

    22. ~wiesiek  2010-10-22 17:03:14  host: apn-95-40-254-236.dynamic.gprs.plus.pl

    Thonka- nie są to żadne rewelacje, symbian to słaby system i odchodzi do lamusa. Co to będzie jak Nokia sama zarżnie swój system bo jest cieńki i nie rentowny. Przestaną się pojawiać aplikacje, zresztą na symbiana zawsze ich było tyle co kot napłakał. Siłą rzeczy jak Nokia sama wyjdzie z symbiana to kaput. I wtedy będziesz miał rewelacje. A wszystko ku temu zmierza.

  • 0

    24. ~wiesiek  2010-10-22 17:16:55  host: apn-95-40-254-236.dynamic.gprs.plus.pl

    23-do mnie pijesz bo nie czaje? powolutku i jeszcze raz o co ci chodzi ?

  • 0

    26. ~  2010-10-22 21:12:00  host: 77-254-16-26.adsl.inetia.pl

    Jaki popularny odtwarzacz? Kiedyś może tak ale teraz nie znam nikogo kto by to coś używał. Ja go odinstalowałem w 2002 roku.

  • 0

    27. ~wiesiek  2010-10-22 21:32:28  host: apn-95-40-100-140.dynamic.gprs.plus.pl

    A dla mnie system to podstawa. A skoro pracuję w telefonii i mam dostęp do więcej niż jednego modelu na dwa lata, wyrobiłem sobie zdanie które opublikowałem bo mam do tego prawo. Jeżdze po symbianie bo programiści tego systemu wyłudzają pieniądze od użytkowników sprzedając produkt słaby , nie dopracowany. Mam im za złe również to że ludzie kupują ten szajs, bo to Nokia, i są gotowi isc na noże z osobami stającymi okoniem do symbiana. A potem ogłaszają że symbian jest słaby i wycofują się z niego. Co do telefonów z systemem czy bez. Twoja brocha. Nic mi do tego. Ale news traktuje o tej tematyce więc się wypowiadam. Amen.

Dodaj swoją opinię