Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowy singiel

Komórkowy singiel

WitekT 26 Sierpnia 2005 11:14

0 0
Zespół De Jeugd Van Tegenwoordig wpisze się do historii holenderskiego rynku muzycznego jako pierwszy, który wydał swój singiel jako komórkowy dzwonek.

Utwór jest dostępny jako dzwonek true-tone, polifoniczny lub monofoniczny, za pośrednictwem holenderskiego kanału muzycznego TMF.

Dzwonek jest rezultatem porozumienia pomiędzy wytwórnią płytową Topnotch oraz Digiteal Media, jednostką stacji MTV, która jest właścicielem TMF. Singiel będzie dostępny w sprzedaży od 27. sierpnia.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet