Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowy serial dostępny w Polsce

Komórkowy serial dostępny w Polsce

WitekT 2 Listopada 2005 12:10

0 0

Motorola i MTV wprowadzają na rynek serial przygotowany specjalnie na telefony komórkowe - Head and Body.

Head and Body składa się z ośmiu odcinków (mobizodów) przedstawiających pełne humoru przygody bohatera, którego głowa stanowi oddzielną całość w stosunku do reszty ciała. Będzie można obejrzeć sytuacje kiedy głowa i reszta ciała współpracują ze sobą w codziennych sytuacjach, które w mogą być dla bohatera prawdziwym wyzwaniem.

Serial będzie rozpowszechniany w Azji, Ameryce Łacińskiej i Europie przez kanały należące do MTV Networks oraz przez stronę Motoroli - www.hellomoto.com. W Stanach Zjednoczonych sprzedażą komórkowego serialu, zajmie się również kanał Comedy Central, znajdujący się w portfolio MTV Networks.
Przez współpracę z MTV International przy projekcie "Head and Body", Motorola wzbogaciła ofertę rozrywkową dla użytkowników telefonów komórkowych. "Head and Body" jest oryginalnym i dowcipnym serialem, który wytycza kierunek rozwoju telefonii komórkowej pod względem rozrywki - mówi Leslie Dance, wiceprezes Motoroli.

Nasza współpraca z Motorolą osiągnęła kolejny poziom debiutując z "Head and Body". Dzięki stworzeniu tego typu serii odkryliśmy nowy, niepowtarzalny sposób opowiadania historii i docierania do młodych ludzi, dla których telefon jest dziś źródłem rozrywki - komentuje Gideon Bierer, wiceprezes MTV Networks.

Źródło tekstu: Motorola, MTV     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~carnil  2005-11-03 19:35:18  host: svr.szuwarowa.krakow.pl

    Dobre, ciekawe ile to będzie ważyło (MB) :-)
    Jak na polskie warunki może wyjść drogo.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet