Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowy przemyt

Komórkowy przemyt

WitekT 18 Sierpnia 2005 11:41

0 0

Akcja rosyjskiej milicji pozwoliła zgromadzić w sumie aż 300 ton przemycanych telefonów komórkowych, co stanowi ok. 1 mln sztuk.

Telefony przechodziły odprawę celną na jednym z moskiewskich lotnisk dzięki zdawkowej dokumentacji celnej, która ukrywała rzeczywistą wartość clonych przedmiotów.




Wszystkie komórki, które przekroczyły granicę, były później sprzedawane za pośrednictwem dużych sklepów, takich jak: ZAO Euroset, Dixis oraz Svyaznoi. Zapowiedzieli już oni wzrost cen o co najmniej 15% w związku z akcją milicji.

Milicja prowadzi intensywne śledztwo mające na celu zidentyfikowanie wyłącznie importerów komórkowej kontrabandy.

Źródło tekstu: Dow Jones, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~zofia  2005-08-22 12:26:26  host: 83.17.166.22

    exetrnal: a co wspierasz złodziei i oszustów? jak jesteś tak dobrze zorientowany to wiesz gdzie jest prawda, zgodzisz się czy chcesz dalej dyskutować? Bo na razie nic z Twojej pisaniny nie wynika poza zacytowaniem nazwy - za co dziękuję:)

  • 0

    15. ~  2005-08-22 12:31:42  host: external.ciech.waw.pl

    Przecież żartowałem - nie zauważyłaś emotki na końcu?

  • 0

    16. ~  2005-08-22 12:32:48  host: external.ciech.waw.pl

    Ale jak będę potrzebował dużą partię terminali (z dostawą na wschód) to już wiem gdzie zadzwonić... ;-) PS: Tylko plssss - nie bierz tego znów na serio.

  • 0

    17. ~zofia  2005-08-22 12:54:59  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    D@rio: Akurat tą sprawę traktuję śmiertelnie poważnie i prestiżowo - uwierz.
    Ps.Masz ciężki dowcip ale psssst...nikomu nie powiem
    Pozdrawiam i zapraszam do lektury wkrótce...

  • 0

    18. ~  2005-08-22 13:14:31  host: external.ciech.waw.pl

    Aż się boję dalej żartować ... ;-)

  • 0

    19. ~zofia  2005-08-22 14:45:03  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    Jak mawiał pewien bokser przed walką "Boże, ty nie pomagaj ani jemu ani mnie, tylko patrz co sie będzie działo.."

  • 0

    20. ~  2005-08-22 15:32:22  host: external.ciech.waw.pl

    Hmmm... Coś mi sugerujesz?

  • 0

    21. ~  2005-08-22 17:33:55  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    Bystrzak z Ciebie...a nie wyglądało na to:)

  • 0

    22. ~zofia  2005-08-22 18:26:26  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    polecam uwadze :)

  • 0

    23. ~  2005-08-22 19:04:49  host: external.ciech.waw.pl

    To chyba skorzystam - "bo jak kruzuję se po dzielni to mi burak nie bangla" ;-)

  • 0

    24. ~zofia  2005-08-22 19:08:01  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    znam kilka języków ale arabskiego ni w ząb - wybacz:)

  • 0

    25. ~  2005-08-22 20:22:45  host: external.ciech.waw.pl

    Nic nie szkodzi. Każdy serwis GSM powinien sobie poradzić z takim przypadkiem. Jak tam się ma "zapytanie ofertowe"?

  • 0

    26. ~zofia  2005-08-23 12:15:34  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    proszę o oficjalne zamówienie:)
    a ponieważ Cię polubiłam - wystarczy potwierdzenie z banku, zaliczkę odpuszczam.

  • 0

    27. ~  2005-08-23 12:33:09  host: external.ciech.waw.pl

    A może być na miejscu - za pobraniem?

  • 0

    28. ~zofia  2005-08-23 12:39:57  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    Pomimo ochrony jaką posiadam obawiam się narażać Cię na taką transakcję :)

  • 0

    29. ~  2005-08-23 12:45:42  host: external.ciech.waw.pl

    No dobra - to w pierwszej transzy tyle ile się zmieści do tego Forda Fiesty. :)

  • 0

    30. ~zofia  2005-08-23 13:03:02  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    Ok. to kupię większe auto jeśli będzie coś do bagażnika włożyć:)

  • 0

    31. ~  2005-08-23 13:06:21  host: external.ciech.waw.pl

    To ten 1,4 TDCI już znalazł nowego użytkownika?

  • 0

    32. ~zofia  2005-08-23 15:08:28  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    Tak, wraz ze mną:)
    Pozdrawiam i kończę tę szalenie merytoryczną dyskusję:)))

  • 0

    33. ~  2005-08-23 16:00:09  host: external.ciech.waw.pl

    Miło było. Mam nadzieję, że skromna niespodzianka była przyjemna. Pozdrawiam również. :)))

Dodaj swoją opinię