Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowy przekaz z MotoGP

Komórkowy przekaz z MotoGP

WitekT 25 Lipca 2005 12:17

0 0
Brytyjski wyścig motocyklowy serii Moto GP będzie po raz pierwszy w historii transmitowany także na telefony komórkowe.To efekt podpisania umowy między firmami Dorna Sports (firma mająca prawa do relacji z wyścigów motocyklowych) i włoskim Hutchisonem. Dorna rozważa wprowadzenie podobnych usług przy współpracy z lokalnymi operatorami w innych krajach.

Jak na razie na żywo będzie można zobaczyć jedynie wyścig motocykli o największej pojemności z serii MotoGP. Użytkownicy komórek nie zobaczą zmagań kierowców maszyn z silnikami 125 cm3 i 250 cm3. Współpraca Dorna Sports i H3G już przed rokiem okazała się sukcesem. Wtedy jednak włoski operator, powiązany z grupą Hutchison nie transmitował wyścigów na żywo, ale z pięciominutowym opóźnieniem.

Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-11-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystałeś już z przelewów na numer telefonu?

Pojawiła się aplikacja Opera VPN na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet