Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowy Aster dociera do Krakowa i Zielonej Góry

Komórkowy Aster dociera do Krakowa i Zielonej Góry

LuiN 6 Października 2008 13:16

0 0

Aster uruchomił sprzedaż telefonii komórkowej w Krakowie i Zielonej Górze. Telefonia komórkowa w Aster jest dopełnieniem usług oferowanych dotychczas: telewizji, szerokopasmowego dostępu do Internetu i telefonii stacjonarnej.

Telefonia komórkowa Aster wystartowała 24.czerwca w Warszawie. Oferta dostępna jest w Salonach Aster, poprzez infolinię oraz u przedstawicieli handlowych. Do świadczenia usług wykorzystywana jest sieć PTK Centertel. Oferta ma charakter usługi abonamentowej (postpaid).
Przy zmianie operatora na Aster można zachować dotychczasowy numer telefonu. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach, także w systemie ratalnym, telefonu komórkowego w salonach Aster. W ofercie dostępne są dwa pakiety "M" i "L". Każdy z nich posiada pakiet minut do sieci krajowych oraz dodatkowe minuty do wykorzystania w sieci ASTER.

Szerzej o ostatniej promocji oraz ofercie operatora przeczytać można w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Aster, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~peter  2008-10-06 21:15:24  host: chello089076060187.chello.pl

    dajcie mi coś lepszego od simplusa i np tańszych numerów czy pakietów max minuty a przejdę do nich:P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet