Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowo-stacjonarna hybryda

Komórkowo-stacjonarna hybryda

WitekT 15 Czerwca 2005 12:43

0 0

British Telecom ogłosił, że uruchamia system telefonii hybrydowej, w którym jeden i ten sam aparat może działać zarówno w sieci przewodowej, jak i komórkowej.

W ramach nowej usługi nazwanej BT Fusion, aparat telefoniczny będzie w domu bądź biurze realizował połączenia za pośrednictwem stałej sieci kablowej, natomiast z chwilą zabrania go z tych miejsc będzie działał w sieci GSM.

Po raz pierwszy klienci będą mogli otrzymać to co najlepsze z dwóch sfer w jednej usłudze - łącząc dogodność i cechy telefonu komórkowego z cenami i jakością połączeń kablowych - powiedział Ian Livingston, szef zajmującego się akwizycją działu BT Retail.

W ramach usługi BT Fusion opłata za połączenie na terytorium Wielkiej Brytanii wynosić będzie 5,5 pensów za maksymalnie godzinę poza najbardziej obciążonym czasem i 3 pensy za minutę w godzinach szczytu.
Nowa usługa będzie oferowana w dwóch wariantach cenowych - za 9,99 funtów i 14,99 funtów miesięcznie. Korzystać z niej będą mogli klienci, którzy mają kablowe łącze BT oraz wykupiony pakiet usług internetowych BT Broadband za 24,99 funtów miesięcznie.

Klienci BT Fusion otrzymają bezpłatnie jeden telefon Motorola v560 oraz urządzenie bazowe, dzięki któremu możliwe będzie automatyczne przełączanie między siecią stacjonarną a komórkową.

BT Fusion zostanie początkowo udostępniony 400 klientom, a najprawdopodobniej we wrześniu wejdzie do stałej oferty telekomu.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet