Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowe płatności

Komórkowe płatności

WitekT 8 Lutego 2005 13:07

0 0

Onet.pl chce zaoferować swoim użytkownikom możliwość płacenia za pomocą komórek.

Jego partnerem została spółka mPay. Na początku komórką można będzie zapłacić za usługi świadczone przez portal należący do Grupy ITI, przy czym nie chodzi tu o wysyłanie SMS-ów, lecz wprowadzenie specjalnego kodu, który internauta zobaczy, zawierając transakcję. Na początku jednak może to być bardziej skomplikowane od wysłania zwykłego SMS-a, gdyż trzeba będzie mieć zasilone konto w systemie mPay. Prowizje pobierane przez firmę od każdej transakcji zawartej w na stronach Onet.pl będą niższe niż od tych, które pobierają operatorzy telefonii komórkowej.
Od dwóch lat mPay próbuje zainteresować swoim systemem płatniczym operatorów telefonii komórkowej. Trzej giganci powołali nawet specjalny zespół roboczy, do którego weszli również przedstawiciele banków. Na razie jednak efekty jego pracy nie są widoczne.

Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet