Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowe Indie

Komórkowe Indie

WitekT 24 Września 2004 11:02

0 0

Indie w ciągu kilku przyszłych lat mogą stać się trzecim największym telekomunikacyjnym rynkiem świata.

Swoje proroctwa na temat Indii do roku 2010 przedstawił ostatnio Dipid Modi, prezes COAI (Cellular Operators Association of India), stowarzyszenia skupiającego operatorów telefonii komórkowej w Indiach, podaje pclab.
Obecnie w Indiach mieszka około 41 mln użytkowników telefonów komórkowych. Są to posiadacze aparatów działających w sieciach GSM jak i CDMA. Tych pierwszych jest około 32 mln, drugich – 9 mln.

Miesięcznie podpisywane jest tam około 2 mln nowych umów. W 2002 roku dynamika ta była o wiele mniejsza i sięgała około 300 tys. umów miesięcznie. Do 2007 roku liczba abonentów telefonii komórkowej ma przekroczyć barierę 100 mln.

Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-195-11.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet