Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowe Google

Komórkowe Google

WitekT 20 Czerwca 2005 10:38

0 0

Google wprowadziło do arsenału swoich usług nową, pozwalającą na wygodne wykorzystywanie wyszukiwarki w telefonie komórkowym.

Obecnie, użytkownik może otrzymywać na liście wyników poszukiwania adresy stron, których format jest przystosowany specjalnie do wyświetlania na ekranach telefonów. Każdy posiadacz telefonu dającego możliwość przeglądania stron WWW może skorzystać z narzędzi Mobile Google, w tym z wyszukiwarki Mobile Google Search.
Przy wykorzystywaniu nowych opcji wyszukiwarki w telefonie, użytkownik wpisuje zapytanie w standardowe okienko Google, a następnie zaznacza, czy chce otrzymać pełną listę wyników (Web), czy tylko ograniczoną do tych, zgodnych z telefonami i specjalnie na nie przygotowanymi (Mobile Web).

Teraz z telefonów możliwy jest dostęp do ponad 8 mld indeksowanych przez Google stron, a także ponad 1,1 mld ilustracji. Nie jest wiadome, jak wiele stron specjalnie przystosowanych dla komórek dostępnych jest dzięki usłudze. Komórkowy serwis znajduje się obecnie w fazie beta.

Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet