Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowe Gadu-Gadu

Komórkowe Gadu-Gadu

WitekT 3 Grudnia 2004 14:23

0 0

SMS-Express.com, producent Gadu-Gadu, udostępnił nową wersję tego najpopularniejszego polskiego komunikatora internetowego - Gadu-Gadu Komórka.

Teraz z komunikatora można korzystać nie tylko za pośrednictwem komputera. Gadu-Gadu w wersji dla telefonów komórkowych znosi ograniczenia związane z wersją tradycyjną, z tego wariantu komunikatora można bowiem korzystać w dowolnym miejscu.

Nowa usługa jest realizowana we współpracy ze wszystkimi działającymi w Polsce operatorami telefonii komórkowej. Mobilna wersja komunikatora działa zarówno jako specjalizowany serwis WAP jak i też jako niezależna aplikacja JAVA, jest więc dostępna dla większości telefonów komórkowych obecnych na polskim rynku.

Komórkowa wersja komunikatora zapewnia łączność zarówno pomiędzy Gadu-Gadu na PC i Gadu-Gadu na telefonie komórkowym jak i pomiędzy telefonami komórkowymi. Wersja mobilna komunikatora w niczym nie ustępuje wersji przeznaczonej dla komputerów PC - każdy użytkownik wersji komórkowej otrzymuje bowiem w pełni funkcjonalny wariant tej aplikacji, analogiczny do odmiany znanej z komputerów PC.
Dajemy użytkownikom w pełni funkcjonalną wersję naszego komunikatora. Pozwoli im to na korzystanie z Gadu-Gadu wszędzie tam, gdzie występuje zasięg telefonii komórkowej a więc - na terytorium Polski - praktycznie bez ograniczeń. Komórkowe Gadu-Gadu jest tak samo proste w obsłudze jak wysyłanie wiadomości SMS, a przy tym posiada wszystkie zalety komputerowego komunikatora - pozwala na przykład stwierdzić, kto w danej chwili jest online, umożliwiając rozmowę w czasie rzeczywistym - mówi Krzysztof Szalwa z Gadu-Gadu.

Gadu-Gadu Komórka pozwala na identyfikację statusów użytkowników, import listy kontaktów, wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych czy przesyłanie emotikonów. W celu korzystania z tej usługi nie jest potrzebna żadna dodatkowa umowa z operatorem telefonii komórkowej. Dostęp do aplikacji uzyskuje się po wykupieniu subskrypcji.

Dzięki nawiązaniu przez SMS-Express.com współpracy z poszczególnymi operatorami telefonii komórkowej, użytkownicy mobilnego Gadu-Gadu uiszczają tylko niewielką opłatę abonamentową za możliwość korzystania z komunikatora. Nie płacą za przesyłanie poszczególnych wiadomości, mogą więc swobodnie rozmawiać, zupełnie tak jakby siedzieli przed komputerem. Gadu-Gadu Komórka ze względu na niskie koszty użytkowania jest też interesującą propozycją dla osób wysyłających wiele SMS-ów - dodaje Krzysztof Szalwa.

Z usługi korzysta już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników wszystkich sieci telefonii komórkowej.

Źródło tekstu: sms-express.com     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~bodzio  2004-12-03 18:13:00  host: ip-213-17-211-151.broker.com.pl

  a lie chca tej opłaty???

 • 0

  2. ~Bartek  2004-12-04 02:45:00  host: router.dir.pl

  Nie widze przyszlosci (30 dni - 4,88 PLN, 90 dni - 10,98 PLN) w realiach gdy da komunikatory za darmo obslugujace GG, Tlen i wiele innych standardow, np. takie jak Agile Messenger (http://www.agilemobile.com/downloads.html).

 • 0

  3. ~qbw  2004-12-07 10:50:00  host: v107.wat.edu.pl

  papla tez swietnie dziala, jest za darmo i mozna rozmawiac z ludzmi z gg.
  ta oplata to jakis obled!!!

 • 0

  4. ~KOLEGA  2007-12-09 22:15:57  host: dvp66.internetdsl.tpnet.pl

  Ej możecie mi powiedzieć czy się rożni gg wap a aplikacja JAVA Odp. joz-cza@wp.pl

 • 0

  5. ~muniek  2009-05-24 15:54:13  host: dlf77.neoplus.adsl.tpnet.pl

  super, wlasnie sie zastanawialem czy jest taka mozliwosc. zaraz wyprobuje, bo zapowiada sie dobrze!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet