Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowe Chiny

Komórkowe Chiny

WitekT 25 Listopada 2004 12:13

0 0
Już ponad 320 mln obywateli Chin posiada telefony komórkowe, wg danych na końca minionego miesiąca. Liczba abonentów wskazuje, że obecnie na 100 Chińczyków, prawie 25 posiada przenośny telefon. W ciągu dziesięciu miesięcy tego roku, liczba użytkowników telefonów komórkowych wzrosła w Chinach o ponad 55 mln.

Z takiej masy telefonów musiała płynąc niemała fala wiadomości tekstowych. Policzono, że przez te 10 ostatnich miesięcy, Chińczycy wysłali 176 mld informacji tekstowych. To aż o 62% więcej niż przed rokiem.


Źródło tekstu: DigiTimes, pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-38-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet