Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Komórkowa" wystawa

"Komórkowa" wystawa

sirmark 14 Maja 2004 15:34

0 0

20 maja w San Francisco rozpocznie się niezwykła wystawa fotograficzna Mobile Phone Photo Show. Zostaną na niej pokazane prace osób z całego świata – aby wziąć udział w MPPS, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej i przesłać zdjęcia wykonane telefonem komórkowym.

Od 20 maja do 18 czerwca przez 24 godziny na dobę w kalifornijskiej Rx Gallery na monitorach i ekranach prezentowane będą napływające z całego świata zdjęcia. Główny ekran – który w chwili otwarcia MPPS będzie pusty, w ciągu 4 tygodni zapełni się miniaturkami nadesłanych fotografii. Projekt ma dać odpowiedź na pytanie o twórcze sposoby wykorzystania nowej technologii zintegrowanej w przedmiocie elektroniki użytkowej. Kurator wystawy przyznaje, że większość zdjęć wykonanych przy użyciu telefonu komórkowego ma fatalną jakość, ale jest ona rekompensowana przez ładunek emocjonalny, jaki ze sobą niosą. Przynajmniej w teorii – na potwierdzenie tych słów trzeba poczekać jeszcze minimum tydzień.
Osoby zainteresowane przesłaniem swoich prac na MPPS muszą wypełnić krótki formularz na stronie www.rxgallery.com/mpps/ oraz przesłać swoje zdjęcie.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-208-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze