Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórkowa telewizja popularna wśród dzieci

Komórkowa telewizja popularna wśród dzieci

WitekT 12 Lipca 2006 12:23

0 0
Jak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę Quaestor, możliwość oglądania telewizji w telefonie komórkowym uczyni to urządzenie jeszcze ważniejszym dla najmłodszych. 87% badanych w wieku 10-12 lat chciałoby oglądać telewizję w telefonie, a 91% korzystałoby z tej możliwości w podróży.

Treść oglądanych programów zależy od płci badanych – dziewczynki wolą seriale, podczas gdy chłopcy stawiają na sport. Kanały rozrywkowe o profilu ogólnym wymieniane były przez obie grupy. Ponadto 72% dzieci oglądałoby na swoich komórkach kreskówki, a 62% teledyski.


Źródło tekstu: marketingvox, Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2006-07-12 16:25:04

    PŁACIĆ dodatkowo za transmisję danych żeby sie dowiedzieć co słychać u Romana pijaka Hoffera to czysta głupota przy obecnych cenach w Orange :/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet