Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komórka to fotografowania, nie do MP3

Komórka to fotografowania, nie do MP3

WitekT 29 Listopada 2004 10:46

0 0

Ericsson przeprowadził badania, które wskazały m.in. na poziom popularności wiadomości MMS w Europie.

Ankieta pokazała, że średnio 11% badanych co najmniej raz w miesiącu korzysta z wbudowanego w telefon aparatu cyfrowego. Dla porównania z Europą, w Japonii to około 45%. Badanie pokazało też, że nieco więcej osób chwyta zdjęcia za pomocą komórek niż je wysyła, informuje serwis pclab.
Cytowany przez serwis The Inquirer, przedstawiciel laboratoriów Ericssona twierdzi, że posiadacze komórek znacznie częściej używają telefonu by fotografować niż posiadacze dedykowanych aparatów cyfrowych.

Co ciekawe, wykazano też, że niewiele osób skłonnych jest do wykorzystywania telefonu komórkowego jako osobistego odtwarzacza plików MP3.

Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz promocję "Zostajesz - Dostajesz" Virgin Mobile?

Dodatkowe gigabajty w Virgin Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet