Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komercyjne 3G w czeskim Eurotelu

Komercyjne 3G w czeskim Eurotelu

WitekT 3 Grudnia 2005 13:48

0 0
Czeski Eurotel uruchomił komercyjnie swoją sieć 3G w Pradze i Brnie - rok przed terminem.

W 2006 roku planowane jest rozszerzenie zasięgu na resztę dużych miast Czech, a do końca 2007 roku sieć 3G ma być dostępna połowie mieszkańców kraju.

Eurotel planuje implementację technologii HSDPA w swojej sieci 3G na początku przyszłego roku. Będzie ona pozwalała uzyskać prędkość do 1,8 Mb/s, a infrastrukturę dostarczy Nokia.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-12-03 16:46:19

    Eurotel ma najwiekszy i najlepszy zasieg GSMu :) ale moim zdaniem Oskar (Vodafone) i tak jest lepszy pod wzgledem techniki i ofert :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-83-81-52.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.