Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komercyjne 3G w czeskim Eurotelu

Komercyjne 3G w czeskim Eurotelu

WitekT 3 Grudnia 2005 13:48

0 0
Czeski Eurotel uruchomił komercyjnie swoją sieć 3G w Pradze i Brnie - rok przed terminem.

W 2006 roku planowane jest rozszerzenie zasięgu na resztę dużych miast Czech, a do końca 2007 roku sieć 3G ma być dostępna połowie mieszkańców kraju.

Eurotel planuje implementację technologii HSDPA w swojej sieci 3G na początku przyszłego roku. Będzie ona pozwalała uzyskać prędkość do 1,8 Mb/s, a infrastrukturę dostarczy Nokia.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-12-03 16:46:19

    Eurotel ma najwiekszy i najlepszy zasieg GSMu :) ale moim zdaniem Oskar (Vodafone) i tak jest lepszy pod wzgledem techniki i ofert :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet