Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komercyjna oferta na mobilny Internet od CP

Komercyjna oferta na mobilny Internet od CP

WitekT 1 Lutego 2010 15:35

0 0

Dziś Cyfrowy Polsat zaprezentował oficjalnie komercyjny cennik bezprzewodowego dostępu do Internetu. Dostępne są trzy pakiety danych - 200 MB, 1,2 GB oraz 3,2 GB.

Cennik jest tak skrojony, aby przede wszystkim przekonać obecnych klientów telewizji w Cyfrowym Polsacie, która jest już odbierany w 3,2 mln gospodarstw domowych. I w większości są to gospodarstwa położone poza centrami dużych miast, gdzie trudniej o dostęp do szybkiego Internetu.

Cyfrowy Polsat proponuje swoim abonentom umowy na Internet o długości od roku do trzech. W podstawowym pakiecie płaci się 1 zł miesięcznie, ale przy bardzo niskim limicie ściągania danych - 200 MB. Za 30 zł miesięcznie klient dostanie pakiet 1,2 GB, a za 50 zł - 3,2 GB. Po przekroczeniu limitu kolejne 0,25 MB kosztuje 1 grosz. Można ustalić maksymalny limit wydatków, po którym dostęp do sieci jest blokowany. Można kupić także dodatkowe pakiety - 1,2 GB za 29 zł lub 3,2 GB za 49 zł.




Sam modem będzie kosztować od 1 do 469 zł, w zależności od długości umowy, a aktywacja - 49 zł. 650 zł za modem zapłacą ci, którzy nie korzystają z innych usług Cyfrowego Polsatu.

Cyfrowy Polsat zaoferuje modem internetowy w technologii HSPA+, zapewniającej pobieranie danych z szybkością do 21 Mb/s i wysyłanie z szybkością 5,76 Mb/s. W ofercie znajduje się na razie jeden modem firmy ZTE.

Zobacz: cennik podstawowy (plik .pdf; 120 kB).
Zobacz: cennik promocyjny (plik .pdf; 96 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 97
  • 0

    78. ~rappy  2010-02-02 15:54:11  host: acx122.internetdsl.tpnet.pl

    Poszaleli z tymi cenami modemów... Widać od razu, że przede wszystkim ich obchodzą oferty bezterminalowe.

  • 0

    79. ~a  2010-02-02 16:23:49  host: chello089074172061.chello.pl

    75: Mi chodzilo o najbardziej popularne kanaly: Polsat, Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play, wszystkie prawie TVN i TVP. Cyfra+ i N nie maja kanalow Polsatu! A Polsat ma wlasne i ich kanaly tez! Nie wiem jak tego dokonal Soloz-Zak, ale to ruch, ktory dla wiekszosci ludzi przekresla konkurencje. Do tego swietna cena za pakiet Familijny - 37,90 zl, taniej niz Cyfra+ i N. Jakby nie patrzec placisz mniej i dostajesz wiecej. Chodzi mi o stala oferte, a nie promocje, ktore sie koncza i musisz siedziec na standardowej ofercie.

  • 0

    80. ~Kris  2010-02-02 16:39:16  host: 193.25.183.52

    do 79, Polsat ma wszystkie kanały bo tak sobie wynegocjowała, a inne platformy nie mają bo Polsat im to zablokował a nie dla tego ze inne platformy nie chciały

  • 0

    81.  2010-02-02 16:47:58

    79: Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play sa popularne jak nie wiem... Daj spokoj, TVNy bija je na pewno ogladalnoscia. Jedynie Polsat to kanal, ktorego komukolwiek moze brakowac. W N masz za 48zl o niebo lepszy dekoder + kanaly HD, wiec te 37,9zl to nie jest jakas rewelacja za same kanaly SD...

  • 0

    82. ~a  2010-02-02 17:01:30  host: chello089074172061.chello.pl

    80: No dobrze, ale skoro Polsat nie daje kanalow TVN (ITI dokladnie) to dlaczego TVN daje kanaly Polsatowi? To tak jakby bez decyzji UKE Play ustalil sobie MTR na 2 zl, a sam placil 16 grosz MTR innym.... To, ze Soloz-Zak zrobil takie rozwiazanie (my mamy wszystko, a konkurencja nie ma) to juz pokazuje, ze facet wie jak robic interesy. 79: Moze i tak, ale brakuje Ci podstawowych kanalow, placisz 10 zl wiecej, dekoder jest juz taki sam (w CP sa juz HD), a kanaly HD to fikcja to niewiele materialu jest naprawde w HD. Poki co Polsat wygrywa cena i iloscia kanalow.

  • 0

    83.  2010-02-02 17:09:20

    82: nie ma dekoderow HD w pakiecie Familijnym... Sa tylko jakies marne sprzety SD. Powiedz mi, jakie to sa podstawowe kanaly, ktorych brakuje? JEDEN Polsat? Skoro nie masz dekodera HD, to sie nie wypowiadaj nt. kanalow HD - np. Discovery HD, Nat Geo Wild HD czy MTV HD sa W CALOSCI w wysokiej rozdzielczosci. Fikcja to sa twoje posty.

  • 0

    84. ~thad  2010-02-02 17:32:11  host: apn-95-41-20-43.dynamic.gprs.plus.pl

    Internetowa oferta Polsatu niestety gorzej niż słabiutka. Myślę , że około świąt wielkanocnych pójdą po rozum do glowy i rozpoczną promocje. Atrakcyjniejszą ofertę daje chociazby iPlus /dzięki iPlusopobieraczowi jak na razie bezpłatnemu, tylko jak długo ?/ Jak długo jeszcze mieszkanie na wsi będzie oznaczało skazanie na internetowe dziadostwo?

  • 0

    85. ~wroc  2010-02-02 17:41:33  host: 188.33.4.37

    ZTE? Przecież to jedno wielkie @#$%! ta firma nie zapewnia żadnego wsparcia (nawet sterowników)

  • 0

    86. ~  2010-02-02 17:43:01  host: v06-04.opera-mini.net

    Bo to polska i wszystko w tym temacie.

  • 0

    87. ~a  2010-02-02 17:48:56  host: chello089074172061.chello.pl

    83: Jak nie masz pojecia to sam sie nie wypowiadaj, bo akurat jestem abonenetem pakietu Familijenego i mam dekoder HD na ktorym ogladam Polsat HD. Co do podstawowych moim zdaniem kanalow to brak Polsat, Polsat Cafe. Wlacz sobie swoje MGM HD i zobaczymy ile % filmow bedziesz mial w HD. 10-20%? Prosze cie....

  • 0

    88. ~Pawel  2010-02-02 18:23:21  host: 89.231.193.117

    kaszana jakih malo nie osmieszali by sie z takimi limitami , jak by mieli porzadna siec to limity by byly przynakmniej 4 razy wieksza a tak to co przedstawili ciekawego ? Gorzej jak konkurencja.

  • 0

    89. ~pasożyt  2010-02-02 23:24:24  host: abjh217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Atuty to szybkość, zasięg, cena - podstawowe kwestie jeśli chodzi o dostęp do sieci. Przy skorzystaniu z trzech usług są chyba jakieś promocje, które mogą dać spore oszczędności. Dodam jeszcze, że 3 in 1 to po prostu wygoda i święty spokój. Może więc warto rozważyć ofertę CP.

  • 0

    90.  2010-02-03 07:37:13

    Prosze o info czy te oferowane modemy ZTE maja simlocka ? W cenniku jest info ze zdjecie blokady to 500pln !!! W sumie kupilbym ta oferte ale modem uzywal w Iplusie bo mam hspa+ :) Jednak jak maja simlocka to od tej oferty z Polsatu trzymam sie z daleka !!! Raz jeszcze dziekuje za info .

  • 0

    91. ~:(  2010-02-03 09:19:30  host: dynamic-78-8-127-174.ssp.dialog.net.pl

    200MB - 29zł [nowi] || 1zł [obecni] 1,2GB - 58zł [nowi] || 30zł [obecni] 3,2GB - 78zł [nowi] || 50zł [obecni] Do tego dochodzi 149zł opłaty aktywacyjnej (dla nowych klientów). Dla obecnych jest to 49zł.

  • 0

    92. ~  2010-02-03 11:05:53  host: chello087206022174.chello.pl

    87: Masz coś jeszcze w HD w tym familijnym oprócz Polsatu HD? Ile płacisz za ten "luksus"? 6zł za jeden kanał? W N-ce HD to standard i nikt za to dodatkowej kasy nie zdziera. To że czasem sa upscale zamiast HD to normalka prawie wszedzie, również w Twoim Polsacie HD. Jak chcesz porównywać jakość i zawartosć to porównuj Polsat HD z TVN HD a nie z MGM bo to coś zupełnie innego.. Polsat Cafe to podstawowy kanał w Polsce?? Jasne... haha..taki sam z niego podstawowy jak z TVN religia albo MGM...

  • 0

    93. ~szalony  2010-02-03 19:01:49  host: ip-78-30-117-112.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    To sam sobie odpowiem - moze komus to sie przyda - na dzis modemy zte nie maja simlocka , dzis zakupilem taki i do Iplusa bede uzywal - dobrze ze daja antenke to na kompy stacjonarne jest ok , predkosci nie zachwycaja - ale tego sie spodziewalem . http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/70 4612504.png

  • 0

    94.  2010-02-03 19:25:52

    @93. Szalony, jaką miałeś siłę sygnału CP w lokalizacji testowej? Jak daleko masz do nadajnika? Poza tym pochwal się wynikami z iPlusa.

  • 0

    95.  2010-02-03 21:10:24

    Gomar to nodeB Aero mam 1km w lini prostej wewnatrz budynku sila sygnalu jest na poziomie -100dBm ale parametr jakosci sygnalu Ecno jest zly w granicach -10-16 !!! Mam bez anteny srednie predkosci 100kB/s pobieranie i 200kB/s wysylanie , Iplus dziala mi duzo lepiej mam 700metrow do nodeB sile -90dBm ale jakosc -2-5 i predkosci pobieranie srednie 500kB/s i wysylka 150kB/s - max na Iplusie milaem 1100kB/s. Prawde mowiac oferte Polsatu dla modemu wziolem - bede na Iplusie dziala - przy zakupie jak na szpilkach bylem - jakby modem mial smoka to bym z umowy w ciagu 7dni sie wycofal a tak 1,2gb bedzie dla osoby co nie ma wymagan duzych i 1gb jej starczy a modem zawsze sie przyda.

  • 0

    96.  2010-02-07 17:14:10

    do testerów CP: czy już wiadomo co dalej z nami? kiedy koniec testów? jakiś upusty dostaniemy na zestawy na których testowaliśmy ten net? pls o info, nawet na prv

  • 0