Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Komentarze zarejestrowanych - bez hosta

Komentarze zarejestrowanych - bez hosta

WitekT 13 Listopada 2009 09:51

0 0
Niektórzy już zauważyli, niektórzy jeszcze nie. Od kilku dni ukrywamy w komentarzach hosty zarejestrowanych użytkowników.

Zapraszamy do zarejestrowania się w naszym serwisie - oprócz tego, że nie będzie widać z jakiego hosta się pisze, można sobie "zarezerwować" swój nick i mieć gwarancję, że nikt się pod niego nie podszyje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 101
  • 0

    82.  2009-11-13 20:12:22

    A mi w operze zapamiętuje normalnie hasło ,więc jest OK. Dobra robota panowie z TP :D

  • 0

    83.  2009-11-13 22:12:08

    a ja za marnetem (38), klawojem (40) i jojo (60) przyłączam się do prośby aby link "zobacz wszystkie opinie" znajdował się pod tekstem artykułu czyli nad opiniami, a nie tak jak obecnie pod.zdecydowanie ułatwiłoby to przejrzenie opinii w danym temacie - wiadomo że jeśli chcę prześledzić rozwój sytuacji od początku to muszę przejrzeć opinie od początku, obecnie muszę pominąć ostatnie zjechawszy na dół strony i dopiero dostać się do początku.

  • 0

    84.  2009-11-13 22:13:34

    lapetti: ctrl-f i wpisz "Zobacz wszystkie opinie". Powinieneś widzieć podwójnie albo poczwórnie - w zależności od stanu. ;-) Widzisz?

  • 0

    85. ~  2009-11-13 23:00:41  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    Bez sensu taka zmiana.

  • 0

    86.  2009-11-13 23:03:10

    85: a może tak konkretniej?

  • 0

    87. ~  2009-11-13 23:38:54  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    No niby co to daje?

  • 0

    88.  2009-11-13 23:44:13

    To, że czasem ktoś chce coś napisać ciekawego, ale nie chce, żeby ktoś inny doszedł skąd on ma takie informacje...

  • 0

    89. ~  2009-11-13 23:48:15  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    ???

  • 0

    90.  2009-11-13 23:50:58

    Host ułatwia identyfikację - w ten sposób może pojawić się tu więcej ciekawych informacji i dyskusji.

  • 0

    91. ~lol  2009-11-14 00:03:12  host: 78.133.210.185

    skoro wszyscy to i ja.. kiedys juz o tym pisalem, aby w wersji mobilnej, jezeli jest dolaczony filmik w yt, dorzucic linka... bo tak to musze kombinowac, wejsc na normalna czekac... a gdyby byl link, odrazu mozna by bylo podejrzec...

  • 0

    92.  2009-11-14 23:54:46

    Szkoda że sprawa hostów i linku "Zobacz wszystkie opinie" czekała na realizację tak długo... bo pisaliśmy o tym już dawno temu. Ale że darowanemu koniowi w pysk się nie zagląda, @7- bardziej skomplikowany niż umycie zębów rano? @17- słyszałeś zapewne o NATach nie mówiąc o dynamicznych IP. Argument bez sensu...

  • 0

    93.  2009-11-14 23:58:06

    tesla (92) - Ale o co Ci chodzi - przecież jest tak jak należy?

  • 0

    94.  2009-11-14 23:59:00

    A sorki - zamiast przeczytać dokładnie, to pośpieszyłem się z komentarzem. ;-)

  • 0

    95. ~  2009-11-15 09:10:41  host: v04-14.opera-mini.net

    No tak.łatwo sie podac za kogoś ale kazdy kto zna Telepolis pozna oszusta.kwestia hosta?ok-po nim widac zwykle ton wypowiedzi o danym mno/ofercie.dla mnie to zmiany bez znaczenia.mirekb

  • 0

    96.  2009-11-15 10:34:12

    aha

  • 0

    97.  2009-11-17 16:14:20

    Dobra, ale w formularzu rejestracyjnym trzeba przenieść pola z dolnej części zaznaczone gwiazdką NAD pierwszy przycisk "Wyślij", bo ich wypełnienie *jest* wymagane zawsze, choć ni wynika to zbyt jasno z informacji na stronie. Kilka razy klikałem "Wyślij" wypełniwszy tylko pola nad tym przyciskiem, zanim zgadłem że niektóre z tych poniżej jednak też trzeba wypełnić.

  • 0

    98. ~Bibi  2009-11-19 16:28:49  host: public59865.xdsl.centertel.pl

    Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi Witku. Wchodzę na Telepolis, piszę w pasku adresu słowo REGYSTER i dalej widać mój chost? A jak wcisnę Enter, to mi Waszą stronę wywala!

  • 0

    99.  2009-11-21 16:56:32

    Czyżby to byłe efekt mojego wiercenia dziury w brzuchu na forum :D ? Teraz elegancko, komentarze można dodawać. A czy stare komentarze i przypisane do nich hosty (te sprzed listopada 2009), napisane jako zalogowany, również są ukryte? Czy zmiany nastąpiły od tej chwili ?

  • 0

    100. ~pafnucy  2009-11-21 19:15:37  host: public9118.xdsl.centertel.pl

    terefere. Moze w ogóle się schowacie...

  • 0

    101.  2009-11-23 09:24:51