Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Koloro-peutyka w Mixie" w Plusie

"Koloro-peutyka w Mixie" w Plusie

sirmark 2 Marca 2007 23:51

0 0
5. marca ruszają nowe promocje w Plusie o nazwie Koloro-peutyka w Mixie.

W stosunku do dotychczasowej promocji "Uczucie Taniości w Mixie" obniżono ceny następujących telefonów: LG KG220, Motorola SLVR L7, Nokia 5140i, Nokia 6030, Sagem my301X, Samsung SGH-X510, Samsung SGH-X530, Samsung SGH-X520.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~dechomenon  2007-03-03 20:10:01  host: erb43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale koledzy tutaj chodzi o promowanie firmy, a nie o konkretne produkyt czy usługii. Plus chce być na rynku jako "fajna firma"

  • 0

    16. ~  2007-03-03 21:17:21  host: chello087207181018.chello.pl

    #15: jak chcą być fajni to niech dadzą fajne oferty a nie taka lipa wciąż

  • 0

    17. ~kix  2007-03-04 15:31:31  host: abug197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przeciez ceny sa te same co teraz, wiec co sie zmieniło?

  • 0

    18. ~  2007-03-04 22:11:09  host: eqd115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak to dużo sie zmieniło:D:D Teraz Motorola L7 na 42zasielnia po 30zł miesięcznie jest za 1zł więc dużo sie zmieniło!!!!!!!!!!!!!!!!Własnie ją chce sobie wziąść, bo chciałem kupować sagema na tych samych warunkach ale usłyszałem u tych warunkach więć zmieniłem zdanie:D:D

  • 0

    19.  2007-03-04 23:36:18

    cytat:ale koledzy tutaj chodzi o promowanie firmy, a nie o konkretne produkyt czy usługii. Plus chce być na rynku jako "fajna firma" NAPISAŁ DECHOMEN A ja cały czas myślałem ,że Plus chce reklamować (REWALYCYJNĄ????) ofertę dla klienta ale jak widzę reklamują tylko MUMIO i aparaty telefoniczne (RZEKOMO W REWELACYJNEJ CENIE)tylko,że Plus jest firmą telekomunikacyjną mającą zarabiać na usługach a nie na reklamie kabaretu czy na sprzedazy aparatu telefonicznego ZA 1zł(bo tak fajnie)

  • 0

    20. ~hmmm  2007-03-05 07:24:50  host: 212.122.214.235

    @18 Nie bądź głupi i policz. 42 zasilenia x 30 zł = 1260 złotych i telefon na 4 lata. Idź do Era Fun - tam dostaniesz go za 450 zł w umowie na 3 lata. Umowa nie dotyczy liczby zasileń tylko ważności konta. Co to zmienia ? A to, że na 3 lata wystarczy wykonać 12 doładowań po 50 złotych. A resztę kwoty rozpisz sobie na raty i wyjdzie Cię duuużo taniej. Nie rozumiem dlaczego Era nie reklamuje FUN, gdyby tak reklamę porównawczą zastosowali... 12x50 a 42x30. W tym kabarecie to moga nie umieć liczyć - mogę to nawet zrozumieć... Ale że ludzie się tak dają nabijać to już trudniej pojąć.

  • 0

    21. ~eee tam jak mi sie teelfon znud  2007-03-05 07:39:21  host: dbx149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaki mi sie telefon znudzi to zawsze go moge sprzedać

  • 0

    22. ~andrew  2007-03-05 11:08:41  host: don144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo w mixie to era fun najlepiejw ypada wobec pozostałych ofert i to wiadomo nie od dziś. A jak ktoś nie wie, to właśnie jest w plusie czy gdzie indziej.

  • 0

    23. ~mariensztat  2007-03-05 14:41:25  host: dry60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super ...i pomysł z tą terapią kolorkami telefonów rewelka...nie ma co porównywac promocji plusa i innych. Szczególnie pod względem reklam są znacznie mocniejsi i pomysły mają lepsze. Dla mnie bomba!

  • 0

    24. ~azik  2007-03-05 16:53:15  host: aaup247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o co wam chodzi? Ceny telefonów takie jak u innych - niektóre droższe niektóre tańsze, w zależności od tego jaka siec jaki model ma aktualnie na promocji. Ale nazwa mnie rozwala :D Koloro-peutyka :D :D :D co jak co, ale reklamy to Plus potrafi robić! :)

  • 0

    25. ~jojo  2007-03-05 21:23:37  host: ekj114.internetdsl.tpnet.pl

    "azik" - ceny telefonów być może, ale tu chodzi przedewszystkim o warunki doładowań konta. Widzisz tą subtelną różnicę między Erą FUN i całą resztą mixsowego badziewia? Otóż może się okazać i tak jet (sam sprawdzałem), że co prawda sama cena telefonu w MIXPlusie jest niższa niż w FUNie, jednak inne zsady doładowań sprawiają, że w ogólnym rozrachunku zaoszczędzasz dużo więcej niż w mixsie Plusa. :-)

  • 0

    26. ~mazdzior  2007-03-05 23:59:09  host: drn26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiesz akurat co do promocji mixa to się nie czepiam bo mają rzeczywiście rewelacyjne, a tak naprawdę to teraz w sieciahc wszędzie to samo i conajwyżej po groszu zyskujesz. Jedyne co jest chwytlwie to właśnie świetna nazwa terapia kolorami , prosty pomysł ale zobacz że wszyscy o tym mówią!

  • 0

    27. ~jojo  2007-03-06 11:12:44  host: ekj114.internetdsl.tpnet.pl

    Może i wszyscy o tej promocji w MIXPlusie MÓWIĄ, ja też NAPISAŁEM jakim mam do niej stosunek. Ale to nic nie zmienia. W domu mam 2 telefony w Erze FUN. :-)

  • 0

    28.  2007-03-07 13:28:36

    i jak Ci jest w FUNie?Ja słyszałem same dobre opinie.

  • 0

    29. ~hmmm  2007-03-07 13:50:06  host: 212.122.214.235

    @azik, @mariensztat, @mazdzior - ten kabaret w Plusie słono kosztuje. JESZCZE raz wyjaśnię RÓŻNICĘ w FUN a MIXie Simplusa. Zobowiązanie w FUN dotyczy ważności konta: dla przykładu by konto było ważne wystarczy wykonać 8 doładowań po 50 złotych. Podobny telefon w Mixie Simplusa (w podobnej cenie) wymaga zobowiązania do np 24 doładowań po 30 złotych (warunki są nawet gorsze ale przyjmijmy takie w obliczeniach). Efekt: w FUN zobowiązujesz się wydać 400 złotych przez 2 lata a w Mixie 720 złotych. Różnica wynosi 320 złotych. W praktyce różnica jest większa i sięga nawet 600 złotych. Fajnych kolorków życzę wszystkim naiwniakom.

  • 0

    30. ~hmmm  2007-03-07 13:52:58  host: 212.122.214.235

    FUN wymaga TYLKO WAŻNOŚCI konta a MIX Plusa DOŁADOWAŃ z kwotą minimalną. Efekt jest taki że 24 miesiące w FUN kosztują 400 złotych a w Mix Plusie od 720 złotych. Czy to dociera do wszystkich podnieconych ich ofertą czy nie ??

  • 0

    31.  2007-03-07 17:04:28

    kurcze, ale te telefoniki są takie fajne:) samsung x520 http://www.plusgsm.pl/telefony/samsung/x520/ nigdzie indziej się nie dostanie;) chyba musisz isć do mixa żeby Cie uspokoiła ta koloropeutyka:) pozdrawiam

  • 0

    32.  2007-03-08 11:03:55

    no to świetnie zostało wyjaśnione i wyliczone. Nie warto mieszać się w mixa z plusem.

  • 0

    33. ~  2007-03-11 09:00:55  host: eqg96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale jestem wkurzony:( Wczoraj pojechałem do Plusa po telefon i okazało sie żę jest potrzebne zaświadczenie o tym że ktoś z rodziny pracuje. Mój tata dopiero został niedawno zatrudniony w pracy za granicą i jescze takiego czegoś nie dostał. Mam pytanie? Czy zamiast żaświadczenia o tym żę ktoś pracuje można im pokazać żę w orange płaciłem przez 2 lata w mixie albo jakiś inny dokument? BO bardzo zależy mi na tym telefonie:(

  • 0

    34. ~  2007-03-11 09:01:33  host: eqg96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jest to telefon Motorola L7

Dodaj swoją opinię