Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny wzrost napięcia w TP

Kolejny wzrost napięcia w TP

WitekT 21 Kwietnia 2005 10:28

0 0

Międzyzwiązkowy Komitet Strajkowy w środę ogłosił na nowo akcję strajkową w Telekomunikacji Polskiej.

Na razie nie ujawniono, kiedy dojdzie do protestu. Komitet negocjował z zarządem porozumienie, które mogłoby zakończyć trwający od końca ubiegłego roku protest przeciwko planom zwolnienia blisko 10% pracowników spółki. Związkowcy chcieli, by po tzw. dobrowolnych odejściach nie doszło do fali zwolnień grupowych, ale do rozmów z zarządem o tym, jak zwiększyć przychody i uniknąć dalszych zwolnień.
Związki chciały też wydłużenia okresu składania deklaracji o dobrowolnym odejściu. Termin ten upływa 21. kwietnia. W ocenie komitetu przedstawiony przez zarząd operatora projekt porozumienia jest niezgodny z wcześniejszymi ustaleniami i deklaracjami Marka Józefiaka, prezesa TP.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet