Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny wyrok w sprawie WorldComu

Kolejny wyrok w sprawie WorldComu

WitekT 11 Sierpnia 2005 19:27

0 0

Dyrektor finansowy koncernu telekomunikacyjnego WorldCom, który zbankrutował przed trzema laty - Scott Sullivan - trafi do więzienia na pięć lat.
Sąd skazał go za udział w jednym z największych skandali biznesowych w historii - skalę oszustw księgowych ocenia się na 11 mld dolarów. Pan Sullivan był architektem oszustw w WorldComie - podsumowała sędzia Barbara Jones. Przed kilkoma tygodniami na 25 lat więzienia sąd skazał prezesa firmy Bernarda J. Ebbersa, o czym pisaliśmy w tej wiadomości. 43-letni Sullivan był głównym świadkiem w jego procesie i w nagrodę za współpracę z organami ścigania i pogrążenie szefa, który zaklinał się, że nic nie wiedział o oszustwach, dostał znacznie niższy wyrok.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-227-37.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet