Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny wariant iPlusa

Kolejny wariant iPlusa

LuiN 20 Maja 2009 17:43

0 0
Według informacji TELEPOLIS.PL, Polkomtel przygotowuje się do rozszerzenia oferty iPlus o nowy, tańszy abonament. Operator zaoferuje większy pakiet danych niż ten w konkurencyjnej ofercie Orange Free 39 i pół, ale za większą opłatą.

Nowy wariant abonamentu kosztuje 50 zł. W ramach niego użytkownik otrzyma 1 GB transferu, potem spada szybkość Internetu. Usługa nie zastąpi oferty iPlus prywatnie 60 - będzie ona dalej dostępna, ale z miesięcznym limitem 1,5 GB zamiast dotychczasowego 1 GB.

Nowa promocja będzie dostępna od 22. maja.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~szalony  2009-05-20 18:33:21  host: apn-77-114-193-139.dynamic.gprs.plus.pl

    Na przedluzenie Iplusa bez modemu spokojnie mozna dostac wersje 1gb za 30zl lub 3gb za okolo 37zlotych brutto lub pozostale wieksze opcje np za 60zl 8gb , a jakie opcje bez modemu na przedluzenie umowy oferuja Era i Orange ? No chyba nie lepsze... ?

  • 0

    15. ~  2009-05-20 18:39:39  host: 188.33.25.87

    1: właśnie siedzę na PLAY - chodzi słabo a jestem w centrum Warszawy :-(

  • 0

    16.  2009-05-20 18:41:40

    3. Lub 4 GB za 50 zł na 2 miesiące.

  • 0

    17. ~  2009-05-20 18:42:48  host: 94.254.151.3

    Wrocek luksus. Mieszkam 5minut z buta od rynku, kierunek wschodni na Oławę :) speedtest.net/result/477846432.png

  • 0

    18. ~  2009-05-20 18:46:09  host: f96-049.opera-mini.net

    Slabo ale lepsze to niz nic.za60pln 3GB moze w standardzie bedzie za rok..moze dla mixplusa pakiet typu 100MB za10pln raz na30dni a dalej 60lub25MB?mirekb

  • 0

    19. ~  2009-05-20 19:10:17  host: public-gprs136014.centertel.pl

    @14 Bardzo podobne. Wlasnie jestem po umowie i sie zastanawiam. Blueconnect (na komorce) umowa bezterminowa i Compressor Mini + tansze sms i rozmowy, incydentalnie rzecz jasna, czy Orange terminowa. Wyzsze limity za nizsza cene + moze Neofon

  • 0

    20. ~LnP  2009-05-20 19:18:34  host: 194.146.253.22

    Przepraszam,czy Play ma mobilny internet??Chodźby mieli limit 30 gb za 20 zł to swój pseudo-mobilny internet mogą sobie wsadzić w d...

  • 0

    21. ~LnP  2009-05-20 19:19:18  host: 194.146.253.22

    Przepraszam,czy Play ma mobilny internet??Choćby mieli limit 30 gb za 20 zł to swój pseudo-mobilny internet mogą sobie wsadzić w d...

  • 0

    22. ~  2009-05-20 19:23:03  host: 94.254.151.3

    Dla mnie ma, bo nie snuje się po pipidówach dolnych :D W miejscowościach turystycznych antenki pleja są, w miastach są więc dla mnie taka mobilność styka.

  • 0

    23. ~  2009-05-20 19:25:37  host: 94.254.151.3

    btw. Nawet w kotlinie kłodzkiej do której lubie sobie pojechać na rowerek powoli coś się zaczyna dziać w kwestii pleja (Duszniki już w zasięgu). Jeżdżę tam 2 razy w roku, więc miło będzie dostać szybki mobilny net poza domem w takim miasteczku :) Choć po części się zgadzam, że play online nie jest dla biznesmenów którzy załatwiają swoje interesy na wioskach :D

  • 0

    24. ~mohamed  2009-05-20 19:29:56  host: apn-77-115-123-81.dynamic.gprs.plus.pl

    Dzisiaj kupiłem starter Play mobile i IPlus Simdata. Mieszkam w Krakowie. Play ledwo osiągnął 250 kb/s, natomiast IPlus w porządku - internet hula przyzwoicie 1,4 Mb/ s i Upload 800 kb/s

  • 0

    25. ~  2009-05-20 19:33:04  host: 94.254.151.3

    To chyba ja w centrum Wrocławia mam tylko takie szczęście, że play online śmiga luksusowo. Wynik sprzed minuty: speedtest.net/result/477881173.png hehe, oby tak dalej. ps. W kudowie zdrój tez play ma nadajnik, teraz tak sobie patrze na btsearch :D

  • 0

    26.  2009-05-20 19:42:58

    1G transferu powinien kosztować max 20 zł na miesiąc,wszystko pnad tę cenę to czysta fantazja i zdzierstwo operatorów.

  • 0

    27.  2009-05-20 19:52:11

    nemo2009: a czemu 20 zł, a nie 5 zł albo 100 zł?

  • 0

    28. ~Mat  2009-05-20 22:06:04  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Nie ma co porownywac Playa internetu do Ery czy Plusa. Ich internet jest pseudo mobilny, i to ze daja taniej i wiecej nie oznacza ze lepiej bo skoro sa problemy w Warszawie to nie ma co liczyc na wsi czy troche z dala albo w trasie. Takze powinno byc net stacjonarny z limitem predkosci.

  • 0

    29. ~tom  2009-05-20 23:55:47  host: 77-254-51-156.adsl.inetia.pl

    czy obecntm użytkownikom z abo 60zł zwiększy się limit z 1 do 1,5GB?

  • 0

    30. ~  2009-05-21 04:09:57  host: host-212-67-159-28.net.inotel.pl

    #29 myślę, że przejście na tą sama wysokość opłaty tylko w nowej odsłonie promocji będzie możliwe, po 22 maja udaj sie do POS-u i poproś aby w EDI-m zmienili Tobie promocję.

  • 0

    31. ~noved  2009-05-22 20:54:03  host: chello089077042082.chello.pl

    No to brakuje tylko by jeszcze Era dorzuciła swoje trzy grosze do nowych ofert mobilnego internetu. Lae to ciekawe, że na rynku jest zapotrzebowanie na takie pakiety. Najpierw Orange z 39,5, potem Plus.

  • 0

    32. ~Dina  2009-05-30 13:05:47  host: f143-056.opera-mini.net

    Szalony-mnie na przedłużenie iPlusa bez modemu zaoferowali 1GB za 50zł. Będę pisała rezygnację i przejdę na GaduAir albo Heyah.

  • 0

    33. ~wojtas  2009-06-02 16:17:26  host: t11-05.opera-mini.net

    ja mam iplus60 1g.Zadzwonilem do nich ze odejde bo zmieniaja regulamin i podwyzszyli mi na 1,5g.to tez nie zaduzo dlatego smiesza mnie te wartosci 500mb??? a na co to wystarczy?? do przegladania nie starczal mi 1g. dopiero gdy zainstalowalem opera 10 turbo jestem zadowolony naprawde niezle chodzi i to w edge.

Dodaj swoją opinię