Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny "systemowy" sklep - tym razem Symbiana

Kolejny "systemowy" sklep - tym razem Symbiana

Q! 29 Października 2009 08:37

0 0

Fundacja Symbiana poinformowała, że otwiera swój sklep z aplikacjami mobilnymi - Symbian Horizon. Ma on pozwolić programistom na wyeliminowanie pośredników w dystrybucji swojego oprogramowania, a klientom - na łatwiejszy dostęp do ich oferty.

Obecnie w katalogu Symbian Horizon znajduje się zaledwie 50 pozycji, kolejne 50 ma być dodane w ciągu następnych kilku miesięcy. Dopiero w przyszłym roku planowany jest poważny start sklepu, w którym programiści będą mogli umieszczać swoje aplikacje na szeroką skalę.
Wszystkie programy znajdujące się w ofercie Symbian Horizon automatycznie znajdą się w zasobach kilku innych sklepów z aplikacjami. Obecnie odpowiednie umowy podpisane zostały z takimi podmiotami jak Ovi Store, Samsung Application Store oraz AT&T MEdia Mall. Z dwoma innymi - chińskim Market Mobile oraz PlayNow od SonyEricssona - prowadzone są rozmowy na temat ich przystąpienia do programu.

Symbian Horizon to inicjatywa typu non-profit, która została zapowiedziana przez Fundację Symbiana w lipcu. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: cellular-news, wł     

w sumie: 3
 • 0

  1.  2009-10-29 08:42:21

  Czekam na następce v5 . A oni pierw robioą sklep, kiedy nowy symbian?

 • 0

  2.  2009-10-29 11:13:19

  Jeśli mowa o tym http://horizon.symbian.org/ to strona dziwnie "pływa" na Operze...

 • 0

  3.  2009-10-29 17:34:20

  Jak dla mnie Symbian dawno temu się zatrzymał i nie mam zamiaru do niego wracać.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-17-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet