Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny spot z Wojewódzkim [wideo]

Kolejny spot z Wojewódzkim [wideo]

WitekT 26 Sierpnia 2011 12:38

0 0
Play opublikował kolejny spot z Kubą Wojewódzkim, który promuje akcję testujsmartfona.pl.

Szerzej o programie testujsmartfona.pl pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 1

    8.  2011-08-26 13:05:10

    Zamysł tych spotów jest taki żeby pokazać konkretną funkcjonalność w smartfonie, w poprzednim były lajki i tagowanie czyli portale społecznościowe, w tym nawigowanie gps.

  • 1

    9. ~bArtek  2011-08-26 13:14:15  host: user-46-112-99-115.play-internet.pl

    fajna akcja! pozdro

  • 0

    11.  2011-08-26 13:41:07

    Wojewódzki w każdej z tych reklam ma minę pt "ja p... co ja tutaj robię". Czasem gdy jestem zażenowany wykonuję podobne grymasy.

  • 1

    13.  2011-08-26 14:15:34

    Totalna porażka Wojewódzkiego. Nie wiem czy on tak ostatnio zszedł na psy czy po prostu do reklam się nie nadaje, ale to jest kompletna żenada. Komu może podobać się gadka u punkcie G ? Chyba tylko pryszczatym 15-latkom.

  • 2

    14.  2011-08-26 14:29:56

    Jak dla mnie, kazda kolejna reklama z wojewodzkim jest glupsza od poprzedniej.

  • 0

    15. ~  2011-08-26 14:34:13  host: z26-09.opera-mini.net

    Jeśli teraz zarejestrowałbym się w tym programie to w poniedziałek mógłbym odebrać smartfona ?

  • 0

    16. ~  2011-08-26 14:41:29  host: z34-10.opera-mini.net

    @15 teraz to raczej dopiero za jakiś miesiąc a nawet dwa.

  • 0

    17.  2011-08-26 14:51:02

    Ja mam termin odbioru telefonu 21-27.10 :D

  • 0

    18. ~on  2011-08-26 14:56:34  host: aaoj78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widzę, że reklamują przy okazji program do nawigacji czyli Naviexpert'a w sieci Play.

  • 0

    19. ~  2011-08-26 14:59:23  host: 212.160.172.70

    @6: no? po co? powiedz po co... hihihi...

  • 0

    20. ~magda  2011-08-26 15:09:02  host: 212.160.172.70

    wojewodzki? dosc przereklamowany juz jest i latka lecą..

  • 0

    21. ~cadam  2011-08-26 15:18:22  host: 031011136016.warszawa.vectranet.pl

    seria spotów z Wojewódzkim jest co najmniej kiepska. kampanie PKO (Szymon), Netii (Kot), Plusa (kabaret), czy nawet Tpsa (Mózg&) są zwyczajnie lepsze... jednak trzymam kciuki żeby Gruszka i jego Ekipa jakoś to rozkręcili...

  • 0

    22. ~  2011-08-26 16:37:29  host: ddx173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18: Przecież to są Mapy Google...

  • 0

    23. ~PLANET  2011-08-26 16:55:41  host: aayv43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #21: z calym szacunkiem, ale kabaret Plusowy skonczyl sie niedlugo po tym, jak zaczal (czyli jakies 4 lata temu), Szymon i PKO reklamy najnormalniej w swiecie SLABE, TP z serii M&$ zrobila moze jedna dobra, najlepszy byl juz mr. Kot, ale to juz finito. Co do Play&Kuba, to uczucia raczej takie, ze jest to slaby produkt, jak i slaba reklama.

  • 0

    24. ~  2011-08-26 17:38:10  host: 193.201.36.112

    jedna z ciekawszy kampanii w telekomach ostatnich lat. Polecam niemieckim marketerom, bo chyba reklamy polskiego TMobile kreuje centrala w Bonn.

  • 0

    25. ~Słoneczny  2011-08-26 21:02:14  host: 84-10-45-129.dynamic.chello.pl

    Ostatnie reklamy play jak i pozostałych sieci są już mocno kiepskie. Gdzie te czasy gdy reklamy operatorów przyciągały do telewizora? Teraz jakiś Wojewódzki, gada coś od rzeczy w play, w plusie jakieś durne zajawki z dziurkaczami i spinaczami do papieru, w orange jacyś kosmici... Nuda...

  • 0

    26.  2011-08-27 12:57:09

    Zgadzam się z #23. Reklamy z Majewskim są totalnie nieudane. Natomiast spoty z mózgiem i sercem były niezłe ale też już się pomysły skończyły (do teraz nie mogę zrozumieć co na początku o Bieszczadach bełkocze mózg w ostatniej reklamówce TP). Z trochę innej beczki, uważam że spoty Biedronki trzymają nadal dobry, zabawny poziom (np. ta z zeszytem i globusem).

  • 0

    27. ~Słoneczny  2011-08-27 17:12:08  host: 84-10-45-129.dynamic.chello.pl

    26, to o Bieszczadach, to nawiązanie do subkultury pankowej z lat 90 i zespołu KSU. Uważam że ten spot nie jest wcale taki zły, chociaż rzeczywiście TP najlepsze spoty ma już za sobą. Biedronka i Tesco rzeczywiście mają świetne pomysły na reklamę.

  • 0

    28. ~olgiert  2011-08-28 00:06:29  host: 89-72-58-47.dynamic.chello.pl