Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny spot promujący rebranding Ery na T-Mobile

Kolejny spot promujący rebranding Ery na T-Mobile

LuiN 31 Maja 2011 08:44

0 0
W kolejnej odsłonie kampanii reklamowej, T-Mobile wita polskich klientów w wielomilionowej społeczności ludzi na całym świece, których łączy T-Mobile.

Witaj wśród 129 milionów ludzi na świecie, których łączy T-Mobile - takie hasło kryło się na bilbordzie za napisem Nadchodzi wyjątkowa chwila, zapowiadającym zmianę marki Era na T-Mobile.



 


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 79
  • 0

    68.  2011-05-31 15:28:13

    Zmiana koloru zdecydowanie na gorsze. Moim zdaniem nie mogli wybrać gorzej, choć nic mi do magnety, ale nie w tym wydaniu ;-) Szkoda, że mój ulubiony błękit odchodzi w niebyt... A co do ofert - na pewno ciekawa propozycja pakietu minut w roamingu, oby następne były równie interesujące.

  • 0

    69.  2011-05-31 16:36:06

    @67 a wiesz jakie sa ZACHODNIE standardy? takie jakie sa obecnie w Polsce... wychodzace na 3-4 miesiace, rok przychodzacych...

  • 0

    70.  2011-05-31 16:39:50

    @51 zobacz jakie ceny za minute sa w Czechach to sie za glowe zlapiesz. jak zobaczysz ceny internetu to bedziesz zachwycony ofertami polskich operatorow... srednio minuta w Czechach to w przeliczeniu 1zl, a srednia czeskich zarobkow jest raptem ok ok. 300-400zl wyzsza od polskiej, mediana praktycznie taka sama.

  • 0

    71.  2011-05-31 16:45:29

    thonka (69), tzw. "zachodnie standardy" są po prostu różne... Ktoś wypominał na innym portalu, że np. w Norwegii konto ważne jest dożywotnio, wystarczy tylko choćby wysłać jednego SMS-a w ciągu roku ze swojego numeru, także...

  • 0

    72.  2011-05-31 16:58:24

    Wszędzie na świecie w T-Mobile są pakiety z darmowymi, nielimitowanymi połączeniami. Skoro Polska dołącza do rodziny T to na bank będzie podobnie zarówno w ofercie na nową umowę jak i na aneks. Poczekajmy na szczegóły, zostało parę dni. @64 - jeśli chodzi o to, co wiesz to znaczy tyle co wszyscy [oprócz samych pracowników i decydentów PTC]i nie prorokuj że będzie źle bo tego nie wiemy...no chyba, że jesteś niczym Świadkowie Jehowy czy inna sekta i znasz, po raz kolejny dokładną datę końca świata ;)

  • 0

    73.  2011-05-31 17:17:28

    #70 - chciałem zauważyć, że Czechy to Europa Środkowa, a nie Zachód. Więc przykład nieco chybiony... A jeśli się wzorować, to zawsze na najlepszych. Pocieszanie się, że inni mają jeszcze gorzej, nie jest motorem rozwoju.

  • 0

    74.  2011-05-31 17:32:42

    @73 spojrzales na wypowiedz do ktorej sie odnosze? :) chyba niekoniecznie...

  • 0

    75. ~Barbie  2011-05-31 17:32:44  host: ip-89-174-125-146.multimo.pl

    Bardzo ładny kolor nowej sieci! :)

  • 0

    76.  2011-05-31 17:38:49

    @73 i jeszcze dodam. Zachod? prosze bardzo w abonamentach niemieckich w tmobile jest 120 minut nie wymienne na nic, darmowe polaczenia w sieci i na stacjonarne (poklosie posiadania najwiekszej ilosci linii stacjonarnych przez DT). darmowe weekendy na stacjonarne. pierwsza minuta z gory, potem sekundowo. niewykorzystane minuty przepadaja. 200mb przy 3,6mbit z lejkiem (64kbit), takt 100kb oddzielnie. cena 40 euro miesiecznie. za 10 euro wiecej darmowe sa tez smsy w sieci oraz jest paczka 40 smsow do innych sieci oraz 100mb przy 7,2mbit wiecej... to ja juz wole nasze taryfy...

  • 0

    77.  2011-05-31 17:45:59

    ad 76 rozpedzilem sie z tymi darmowymi w sieci i na stacjonarne. stacjornarne sa darmowe tylko w weekendy ;)

  • 0

    78. ~Gtm  2011-05-31 17:59:47  host: user-46-112-97-22.play-internet.pl

    75. Rzeczywiście kolor niezły. Szkoda że męskich nie było

  • 0

    79.  2011-05-31 18:01:50

    jak ktos wybiera siec ze wzgledu na kolor... no coz... z rozu do fioletu niedaleko, a jednak na temat play negatywow jak na lekarstwo...

  • 0

    80. ~  2011-05-31 18:29:56  host: z31-06.opera-mini.net

    Z punktu widzenia klienta najważniejsza jest oferta, a nie kolor :-) Fiolet też kolorem mnie nie zachwyca... Niestety nie sądzę, żeby oferta T-mobile w jakikolwiek sposób zaskoczyła pozytywnie. Pakiety roamingowe to mały krok do przodu, lecz dla mnie liczy się podstawowa oferta w kraju.

  • 0

    81.  2011-05-31 19:22:32

    #79 - bo to nie jest artykuł o Play. A fiolet, swoją drogą, jeszcze gorszy. Skojarzenia mam z denaturatem ;-)

  • 0

    82.  2011-05-31 19:34:47

    @81 zarty? :) ile to juz bylo porownan, ze w play i tak lepiej pod roznymi artykulami? ;) teraz sa za to teksty "nie bo rozowe" (jakby logo mialo cos do oferty), "nie bo niemieckie" (jakby wczesniej DT w PTC nie bylo), "nie bo sponsoruje ekstraklase" (za to plus siatkowke, a orange reprezentacje Polski) i "nie bo costam". jak dla mnie argumenty na niezbyt wysokim poziomie.

  • 0

    83.  2011-05-31 19:43:08

    thonka - mnie się ten kolor naprawdę nie podoba i ma prawo. Samej oferty nie oceniam, bo nie ma czego. Na razie. Jeśli czytasz uważnie Telepolis, to pewnie zauważyłeś, że o ofercie roamingowej 29 gr, wypowiadałem się w samych superlatywach. Chyba, że nie chcesz tego dostrzec. Ale to wyłącznie Twój problem.

  • 0

    84.  2011-05-31 19:51:21

    @83 ja nie pisze o Tobie tylko ogolnie o tym co ludzie pisza, jezeli odbierasz to osobiscie to cytuje "wyłącznie Twój problem". nikt nie zna jeszcze oferty, pokazano tylko kilka pakietow, a ludzie juz narzekaja, ze im sie nie podoba... sam powiedz czy to wlasciwe podejscie. poki co oferta roamingowa rokuje, ze moze cos drgnac rowniez w ofercie krajowej. niech bedzie to nawet nieznaczna poprawa. tymczasem wiele osob prezentuje tutaj opinie na zasadzie "nie, bo nie" mnozac jakies dziwne problemy.

  • 0

    85.  2011-05-31 20:03:12

    Mnie też bezpodstawne marudzenie denerwuje, jednak myślę, że przyczyną tego jest ciągła pamięć o przekształceniu Idei w Orange i związane z tym dramatyczne pogorszenie oferty. Takie niecne zagrywki zapadają głęboko w pamięć i odzywają się, gdy szykowane są kolejne rewolucje. A przeważnie tak jest, że im więcej krzyku, tym oferta marniejsza. W tej sytuacji, rozumiem trochę tych, którzy z obawami podchodzą do szykowanych rewelacji. Oby były to tylko niepotrzebne rozterki.

  • 0

    86. ~pai chi wo  2011-06-01 10:30:01  host: 87-205-173-198.adsl.inetia.pl

    Rozumiem, że ludzie sceptycznie podchodzą do zmian i powiedzenie. Tym bardziej po rebrandingu Idei. Jednakże w tym przypadku T-Mobile jako globalny 'gracz' już na samym początku pokazuje, że polski rynek traktuje bardzo poważnie. Póki co oferta roamingowa jest naprawdę ciekawa. Dziś się okaże czy równie ciekawie (albo i bardziej) będzie przedstawiała się oferta krajowa. Mam nadzieję, że malkontenci przestaną marudzić, choć to może akurat złudna myśl:)

  • 0

    87. ~  2011-06-01 15:29:56  host: dpk159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgodzę się w pełni z @80. Chyba powinny nas bardziej interesować oferty niż kolor. Podobny w Warszawie pojawił się juz 1 salon T- Mobile. Ciekawa jestem co mają do zaproponowani, bo póki co nie pojawiło się wiele przedruków ofertowych. Osobiście czytałam tylko o necie mobilnym,ale ceny były dość wysokie- przynajmniej w stosunku do konkrecji. W Bussines Everywhere net zaczyna się od 20 zł, a to jednak opcja biznesowa. Ale może wszystko jest kwestią czasu.

Dodaj swoją opinię