Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny smartfon z WP7 od ZTE

Kolejny smartfon z WP7 od ZTE

Q! 27 Lutego 2012 13:45

0 0

ZTE zapowiedział kolejny, po modelu Tania, smartfon pracujący pod kontrolą systemu Windows Phone 7, Orbit. Podobnie jak poprzednik, będzie to urządzenie przeznaczone dla mniej wymagających użytkowników.

Z dostępnych obecnie informacji wynika, że ZTE Orbit zaoferuje aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix, współpracujący z autofokusem i diodą LED. Zapisane za jego pomocą ujęcia będzie można zachować w pamięci wewnętrznej o wielkości 4 GB.
Telefon, który na rynku pojawi się w II kwartale, będzie obsługiwać również technologię Voice HD. Na bliższe informacje na jego temat, m.in. na bardziej dokładną specyfikację, trzeba będzie jeszcze chwilę zaczekać.

Przypomnijmy, że będzie to już drugi telefon tego producenta pracujący pod kontrolą systemu Windows Phone 7. O wcześniejszym modelu, Tania, szerzej pisaliśmy m.in. w tej oraz tej wiadomości.

Źródło tekstu: ZTE, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~truly  2012-02-27 20:32:38  host: user-164-127-96-71.play-internet.pl

    Jak dla mnie telefon jest przyzwoity. Piszą, że nie dla wymagających, ale to co potrzeba to posiada. Spełnia nawet technologię HD Voice, więc imo najlepiej wziąć go w T-Mobile, bo chyba tylko u nich ta technologia działa?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet