Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny rekord sprzedażowy Samsunga Galaxy S II

Kolejny rekord sprzedażowy Samsunga Galaxy S II

Q! 23 Lutego 2012 17:05

0 0

samsung i9100Samsung poinformował, że jego najbardziej zaawansowany model smartfonu, Galaxy S II, bije kolejne rekordy sprzedaży. Tym razem przekroczona została bariera 20 mln sprzedanych egzemplarzy.

Przypomnijmy, że Galaxy S II od chwili premiery sprzedaje się rewelacyjnie, co kilka miesięcy bijąc kolejne rekordy. Rozpoczynając pochód od 3 mln egzemplarzy w 55 dni od chwili premiery, przekraczał kolejne progi - 6 mln po 3 miesiącach oraz 10 mln po 5 miesiącach.

Teraz Samsung poinformował, że jego flagowy model sprzedał się globalnie w ponad 20 mln egzemplarzy. Aby osiągnąć taki wynik, potrzebował on 10 miesięcy od chwili premiery.




Warto przy tym zaznaczyć, ze poprzednik Galaxy S II, model Galaxy S, nie był aż tak popularny. Do tej pory nabywców znalazło ponad 22 mln egzemplarzy tego urządzenia, jednak wynik 10 mln uzyskał on po 7 miesiącach od chwili premiery. Oznacza to, że zajęło mu to 2 miesiące dłużej niż następcy.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy S II w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Ipadowa Estera  2012-02-23 17:06:26  host: dpi66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Phi...Apple sprzedał Iphona 4s w ilości 60 mln egzemplarzy, 36h po premierze :-/ Ale o tym newsa nie dacie.

  • 0

    3. ~  2012-02-23 17:13:41  host: V32-04.opera-mini.net

    Gratulacje dla Samsunga! Teraz wypuśćcie na rynek jakiś metalowy telefon w formie klasycznego, jakiś następca dla starusieńskiego L700 i U800 by się przydał.

  • 0

    4. ~  2012-02-23 17:14:44  host: V32-04.opera-mini.net

    poprawka, "starusieńkiego"

  • 0

    6.  2012-02-23 17:21:08

    [1] - chyba przesadziłeś, Apple sprzedało 93 mln iPhone'ów przez cały 2011 rok (łącznie modeli 3GS, 4, 4S).

  • 0

    7. ~  2012-02-23 17:30:36  host: 212-106-9-60.ip.netia.com.pl

    @5 a przypadkiem ty nie dostałeś w głowę tym Samsungiem?

  • 0

    8. ~  2012-02-23 17:32:33  host: V32-04.opera-mini.net

    @7 Gdyby inny producent był pierwszy, też by tak napisał.

  • 0

    9.  2012-02-23 18:38:09

    Ale jakie rekordy pobite? poprzedniego modelu? Czy ogólnie sprzedaży jednego smartfona/telefonu w takim okresie czasu? A tak swoją droga, właśnie dlatego, że się tak sprzedaje już bym tego modelu nie chciał :)

  • 0

    11. ~  2012-02-23 19:40:17  host: 178.183.148.110.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Jedyne znane mi media to dziecko neostrady.

  • 0

    12. ~  2012-02-23 19:50:57  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Jeden z najbardziej energochłonnych smartfonów na rynku

  • 0

    13. ~  2012-02-23 20:01:48  host: user-164-126-106-28.play-internet.pl

    Batria jego mankamentem

  • 0

    14. ~sprzedam  2012-02-23 20:35:03  host: host-81-190-77-79.gdynia.mm.pl

    sprzedam galaxy s II za 700zl prawie nowka !!

  • 0

    15. ~  2012-02-23 21:59:45  host: public-gprs64326.centertel.pl

    @1 Ależ apple sprzedało 12 miliardów w pierwsze 36 godzin. Wszyscy o tym trąbią :)))

  • 0

    16. ~  2012-02-24 09:37:06  host: 213-238-108-222.adsl.inetia.pl

    co się tak podniecacie tym iphonem może ktoś napisze jakiej wielkości ma wyświetlacz?? 3,5"?dziękuje dla mnie jest za mały!!i już na starcie przegrywa z każdym który ma powyżej 3,5"

  • 0

    17. ~  2012-02-24 11:00:57  host: z22-11.opera-mini.net

    iPhone to prestiż

  • 0

    18. ~grumpy  2012-02-25 00:53:05  host: ayi130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak mozna kupic takie paskudztwo, ktorego ekranu nie da sie w zaden sposob regulowac? a odwzorowanie kolorow jest jak w starych ruskich telewizorach marki rubin? :) no ale, jest trendi, to konsument kupuje...

  • 0

    19. ~  2012-02-25 01:30:18  host: z37-15.opera-mini.net

    @18 - wątpię abyś miał Rubina więc co się głupio wypowiadasz?

  • 0

    20. ~eM  2012-02-25 11:35:37  host: 178-37-12-73.adsl.inetia.pl

    @6 - a co jeśli Samsung zsumuje sprzedaż WSZYSTKICH swoich modeli? Nie ma sensu porównywać sprzedaży JEDNEGO telefonu Samsunga do CAŁEJ SERII IPhonów bo okaże się że jak Samsung zsumuje swoją sprzedaż Apple będzie miało jedynie 5% z tego co Samsung.

Dodaj swoją opinię