Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny Polak awansuje w międzynarodowej firmie

Kolejny Polak awansuje w międzynarodowej firmie

WitekT 15 Listopada 2005 23:37

0 0

GrzegorzGierejkoFoto1 mGrzegorz Gierejko, dyrektor zarządzający Sagem Communication Poland, został odpowiedzialny za rozwój działalności francuskiego producenta sprzętu mobilnego, biurowego i multimedialnego w Europie Centralnej i Wschodniej.

Jako Managing Director Eastern Europe zarządza biznesem firmy w kilkunastu krajach, od krajów bałtyckich, przez Polskę, Czechy i Węgry, po Bałkany i Turcję.
Stworzone przeze mnie w 2002 roku polskie biuro przyczyniło się do dynamicznego wzrostu sprzedaży telefonów komórkowych Sagem i ich obecności w portfolio wszystkich operatorów w Polsce, a także do wprowadzenia telefaksów oraz telefonów bezprzewodowych DECT do sprzedaży detalicznej. W krótkim czasie rozszerzyliśmy obszar działalności, oferując również telewizory LCD i DLP, drukarki fotograficzne i projektory multimedialne. Prężny rozwój w Polsce został doceniony propozycją przejęcia przeze mnie odpowiedzialności za region Europy Wschodniej i Centralnej – mówi Grzegorz Gierejko.

Grzegorz Gierejko ma 40 lat. Jest absolwentem psychologii Warszawskiej Akademii Teologii Katolickiej (obecnie Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego). Ukończył również studia podyplomowe MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jego wcześniejsza kariera zawodowa związana była m.in. z firmami HBO i Philips.

Źródło tekstu: Sagem     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2005-11-16 10:06:25  host: external.ciech.waw.pl

    No to nareszcie wiemy kto wcisnął &ftp F@st 800 w zestawach z nerwozdradą...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-217-80.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy jesteś miłośnikiem/miłośniczką Formuły 1?

Lenovo nawiązuje wieloletnią współpracę z zespołem Scuderia Ferrari

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet