Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny pakiet weekendowy w Orange

Kolejny pakiet weekendowy w Orange

WitekT 7 Lutego 2012 16:08

1 0
Orange rozszerza ofertę pakietów na weekend w swoich prepaidach. Pojawia się trzeci, z nielimitowanymi rozmowami w sieci przez 6 kolejnych sobót i niedziel.

Pakiet kosztuje 12 zł i pozwala na rozmowy z numerami w Orange przez 6 kolejnych weekendów z rzędu (od 0:00 w sobotę do 23:59 w niedzielę). Uruchamia się go SMS-em o treści pakiet6 na numer 708.

Przypomnijmy, że dostępne są także dwa inne pakiety - 400 minut na 2 weekendy za 4 zł (pakiet2 na 708) oraz 1000 minut na 4 weekendy za 8 zł (pakiet4 na 708).

Oferta dostępna jest w Orange One, POP, Nowym Orange Go i Zetafonie.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 4

    3. ~  2012-02-07 16:23:14  host: 178-37-185-173.adsl.inetia.pl

    Heyah - 30 dni rozmów po sieci za 9 zł, darmowe SMS w standardzie bez żadnego wymogu, Play - 30 dni rozmów po sieci za 10 zł, Tak Tak - nie chce mi się sprawdzać, ale chyba 38 dni / 1000 minut x2 po 18 zł po całej sieci. Gdyby te weekendy były bo ja wiem, po 8 zł, to byłoby coś interesującego, tak, to u konkurencji znacznie lepiej, choć po prawdzie, to w Orange można tanio kupić przelew sms, więc realny koszt usługi nam znacznie spada.

  • 0

    4. ~  2012-02-07 16:29:11  host: 87-207-213-95.dynamic.chello.pl

    28 dni w tak taku niestety..

  • 3

    5. ~  2012-02-07 16:34:35  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    mam heyah i faktycznie esy free po sieci - BEZ KODÓW PAKIETÓW I TAK DALEJ KOŃCA NIE WIDAĆ

  • 0

    6. ~  2012-02-07 16:49:17  host: z49-16.opera-mini.net

    Wszystkie pakiety weekendowe można aktywować kodami odpowiednio 400 min 2 weekendy *110*13# 100 min 4 weekendy *110*14# i ten bez limitu na 6 weekendów *110*15#. Sprawdzić wszystkie pakiety można jednym kodem *110*13*1#

  • 3

    7. ~GaduAirowiec  2012-02-07 16:58:21  host: 130.138.227.40

    A gdzie pakiet 1000 minut na stacjonarki i do Orange?? ! T-Mobile ma 1500 minut za 9zł to Orange nie może? Żenada.

  • 2

    8. ~  2012-02-07 17:07:28  host: 77-255-181-85.adsl.inetia.pl

    Porównując z Play fresh to nic ciekawego i na dodatek drożej. Jeszcze jakby to szło na stacjonarne to rozumiem ale tylko do sieci i tylko w soboty, niedziele to marnie jak dla mnie gdzie w Orange mam tylko 2 osoby a przedtem miałem całą rodzinę i dużo znajomych. Orange wygłupia się swoimi ofertami a przez to traci a zrażonego klienta odzyskać jest bardzo trudno.

  • 0

    10.  2012-02-07 17:33:38

    eh kolejny pakiet, kolejna promocja (a to oznacza, że w każdej chwili może zniknąć), zaś oferta podstawowa jak była nieciekawa, tak jest nadal..

  • 0

    11. ~marcellove  2012-02-07 18:22:12  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Po 11 latach uciekłem z Orange i tego czynu nie żałuje!Wciąż robią jakieś dziwne ruchy z wprowadzaniem co chwila nowych promocji ale nowych klientów im przez to nie brzybywa.U mnie w rodzinie(6 osób)jest już w P4!

  • 0

    12. ~  2012-02-07 18:34:27  host: z49-16.opera-mini.net

    @ABRAHAM a która oferta którego operatora jest tak znów ciekawa bez pakietów i innych usług. W każdej są to promocje oferta podstawowa w Orange jest taka sama jak w Play tylko cena do Play wyższa reszta jest identyczna. Zgadza się natomiast że Orange ma już chyba za dużo różnych usług obniżających koszty ale nie każdy musi z nich wszystkich korzystać. Ten pakiet jest całkiem spoko.

  • 0

    13. ~b  2012-02-07 18:37:12  host: ip-78-30-111-196.free.aero2.net.pl

    Burdel zmienia sie z Orange. To ja jeszcze proponuje pakiet w godziny parzyste i nieparzyste do wyboru. Przesadzaja z ta iloscia pakietow, pakiecikow, ofertek... bleeee

  • 0

    14. ~  2012-02-07 18:44:18  host: z12-15.opera-mini.net

    Dzial marketingu orange ma sporo zajec w tym roku.to widac.logo na eruo 2012 bedzie promowalo orange.to bedzie rok z orange.mirekb

  • 0

    15. ~ala  2012-02-07 19:26:21  host: z20-11.opera-mini.net

    waznosc za mala...

  • 0

    16.  2012-02-07 19:29:34

    12, zdaje się, że zupełnie bezpłatne i nielimitowane SMS-y w sieci Heyah są ofertą podpiętą do cennika głównego. Nie jest to promocja. ;-)

  • 0

    17.  2012-02-07 19:32:39

    12, Play ma znacznie tańsze cennikowe SMS-y do wszystkich sieci - 0,09 zł w stosunku do 0,15 zł - 0,20 zł w Orange. ;-)

  • 1

    18.  2012-02-07 20:40:07

    Kontynuując wątek, twierdzili że SMIy są używane w FCTach i sprzedaje się bezprawnie minuty z pakietu 1000 minut w sieci i na stacjonarki w POPie.Jednak T-Mobile pokazało że to brednie rzecznika Orange i dało 1500 minut na stacjonarne i do T-Mobile na 14 dni za 9zł!!Taki pakiet to ja rozumiem. Prosty, jasny, duży!

  • 0

    19. ~  2012-02-07 21:00:51  host: z47-03.opera-mini.net

    18: Ale tylko na 14 dni. W Orange jak coś jest na 14 dni to wszyscy krzyczą że za krótko, a tego nikt nie krytykuje.

  • 0

    20.  2012-02-07 21:11:40

    Niech będzie te 1500 minut na 14dni. Gaduły sobie taki pakiet będa cenić. A Orange=TP więc zupełnie nie rozumiem dlaczego T-Mobile może a Orange nie.

  • 0

    21.  2012-02-07 23:48:52

    20- a czym przedłużysz ważność tych pakietów w T? Musisz co 28 dni wydawać 18 zł na same rozmowy bez smsów i nawet do Heyah nie można z tego zadzwonić. Jak na prepaid to dosyć drogo.

  • 0

    22.  2012-02-08 11:59:31

    19, owszem za krótko. Ale przynajmniej o 500 minut więcej niż w Orange i do tego na stacjonarne.

  • 0

    23. ~wiktor52  2012-02-08 14:05:05  host: host-178.215.199.120-internet.zabrze.debacom.pl

    Sam korzystam z tych pakietów 2 (400) i 4 (1000 min) do Orange i jest ok. A skoro jest zapotrzebowanie bo statystyki nie kłamią (tak jak w moim przypadku ) to i dali 6 weekendy - i gitara. Kto chce to korzysta, kto nie - nie musi i tyle w tym temacie.

Dodaj swoją opinię