Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny p.o. prezesa Exatela?

Kolejny p.o. prezesa Exatela?

WitekT 7 Listopada 2007 11:27

0 0

7. listopada rada nadzorcza Exatela zdecyduje, czy nowym szefem tej ważnej firmy telekomunikacyjnej, posiadającej najnowocześniejszą i największą sieć światłowodową w kraju, zostanie Andrzej Piotrowski, który do piątku był wiceministrem gospodarki - pisze gazeta.pl.

Pytano mnie, czy byłbym zainteresowany tym stanowiskiem, a ponieważ skończył się pewien etap w moim życiu, więc nie powiedziałem "nie" - przyznaje Piotrowski. Zna Exatela, bo od listopada 2006 roku do sierpnia 2007 roku był doradcą prezesa tej firmy ds. strategii.
Już ponad rok Exatel nie ma prezesa, a kierujące firmą osoby jedynie pełnią obowiązki prezesa. Także Andrzej Piotrowski będzie tylko kolejnym takim pełniącym obowiązki w Exatelu, ale chce doprowadzić do konkursu na prezesa i w nim wystartować.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet