Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny operator stacjonarny w strefie warszawskiej

Kolejny operator stacjonarny w strefie warszawskiej

WitekT 9 Września 2004 10:55

0 0

TelePolska telefonizuje warszawską strefę numeracyjną, obejmującą region warszawski, ciechanowski, płocki, siedlecki, ostrołęcki i radomski.

Młody, alternatywny operator telekomunikacyjny (firma istnieje od 2001 roku) chce przejąć część rynku małych i średnich przedsiębiorstw. W perspektywie kilku miesięcy warszawska spółka usługa prefiksu obejmie całą Polskę.

Dla wsparcia strategii rynkowej, w tym roku TelePolska rozbuduje sieć dostępu o 12 punktów styku, ale zainwestuje też w dostęp radiowy. Dostawcą innowacyjnej technologii dostępu radiowego jest brytyjski potentat w dziedzinie dostępu radiowego.

Bój o rynek TelePolska wesprze kampanią reklamową o zasięgu lokalnym, głoszącą zalety świadczonych przez TelePolska usług telefonii stacjonarnej i dostępu do Internetu. Kampania w dwóch turach – jesienią 2004 r. i wiosną 2005 roku - potrwa 6 miesięcy.
Piotr Wiśniewski, prezes TelePolska jest pewien sukcesu – nasze usługi są rzeczywiście alternatywne – jakością łączy komutowanych i elastycznością przewyższamy konkurencję, a nasze ceny plasują się poniżej tych oferowanych przez TP S.A. czy Netię.

Spółka TelePolska, powstała jako część holdingu TelePolska Holding, do którego należy 100% kapitału TelePolska. Specjalizuje się w świadczeniu usług telefonii stacjonarnej i dostępu do Internetu. TelePolska została zarejestrowana w Poznaniu w 2001 roku. W tym czasie oferowaliśmy tylko telefonię stacjonarną. Obecnie sprzedajemy wyłącznie najwyższej jakości łącza komutowane – wspomina Piotr Wiśniewski, prezes zarządu spółki. TelePolska prognozuje, że w 2005 roku obejmie 2,5% polskiego rynku.

W najbliższym czasie przejmiemy kilku małych i średnich operatorów działających na rynku klientów biznesowych na terenie całego kraju. Zarząd negocjuje z kilkoma firmami z sektora. To wzmocni pozycję TelePolska i przyspieszy powiększanie udziału firmy w rynku - powiedział prezes.

Źródło tekstu: TelePolska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Mariusz  2011-01-10 16:24:16  host: 89-72-162-242.dynamic.chello.pl

    Telepolska jest naprawdę super, polecam tego operatora.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-96-198.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet