Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny Nexus od LG?

Kolejny Nexus od LG?

LuiN 31 Maja 2013 15:09

3 1
Według doniesień Daum.net, trwają już testy smartfonu Nexus 5 produkcji LG. Na Nexusa 4 zdecydowało się do tej pory przeszło 3 mln klientów.

Nowy Nexus najprawdopodobniej pracować będzie pod kontrolą Androida 5.0 Key Lime Pie. Według informacji Daum.net, zamknięte testy Nexusa 5 trwają w LG o miesiąca i urządzenie oglądał już szef Google'a, Larry Page.

Do tej pory urządzenia linii Nexus (smartfony i tablety) produkowały dla Google'a koncerny HTC, Samsung, Asus i LG. Nexusy są swojego rodzaju wizytówką Google'a - za ich pomocą koncern prezentuje możliwości najnowszych wersji Androida.


Źródło tekstu: Daum.net, Unwired View, wł     

Dodaj do:

Tagi: nexus

w sumie: 19
  • 0

    1. ~Maqs  2013-05-31 15:34:41  host: public96229.xdsl.centertel.pl

    Proszę, żeby tylko nie szklany

  • 1

    2. ~  2013-05-31 15:45:28  host: gw.casus.com.pl

    Czwórka od LG się sprawdziła...

  • 2

    3. ~mati  2013-05-31 15:47:01  host: evo60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jedni piszą że Lg na pewno nie będzie producentem 5'ki, tutaj że jednak. Ciekawe jak będzie naprawdę.

  • 1

    4. ~wiek  2013-05-31 16:13:00  host: host-89-229-158-213.plock.mm.pl

    2 dni temu było info iz lg NA PEWNO nie wyprodukuje Nexus 5, teraz ze już testuja... komu wierzyć?

  • 1

    5. ~jaaho  2013-05-31 16:23:52  host: z47-13.opera-mini.net

    chyba sie sezon ogorkowy zaczal bo zamiast newsow tylko plotki w dodatku sprzeczne!

  • 2

    6.  2013-05-31 16:30:43

    ?Aktualnie nie ma planów na Nexusa 5 tworzonego przez LG. Nie potrzebujemy już takiego rodzaju obecności marketingowej. Nexus 4 był wielkim sukcesem, nawet mimo problemów z dostawami i mamy świetne relacje z Google?em. Jednak nie my zrobimy Nexusa 5.? Kim Wong, LG Europe

  • 1

    7.  2013-05-31 16:37:23

    Telepolis jak zwykle pokazuje że nie ma pojęcia o tym co pisze i zależy im tylko i wyłącznie na biciu kasy bez jakiegokolwiek poziomu... Samo LG kilka dni temu stwierdziło to, co napisano komentarz wyżej. Ale lepiej wrzucić jakąś plotę, bóg jeden wie skąd. Brawo, konsekwentnie staczacie się na poziomy dotychczas uznane za nieosiągalne...

  • -1

    8. ~Kamil_K  2013-05-31 16:41:18  host: 5.174.81.186

    Chętnie widziałbym Nexusa wyprodukowanego przez Motorolę - z typową dla nich starannością i jakością materiałów nieosiągalną u Koreańczyków.

  • 0

    9. ~wiek  2013-05-31 16:51:38  host: host-89-229-158-213.plock.mm.pl

    a możne to kim wong puścił plotkę iż nexus 5 nie będzie od LG, poczekamy zobaczymy

  • 1

    10. ~żelek  2013-05-31 17:40:00  host: 169.etlink.pl

    Luin chyba przespał oficjalne wypowiedzi LG i na dodatek nie sprawdził z kiedy jest przepisywany plotkarski news ;-p

  • 0

    11. ~wiek  2013-05-31 18:21:31  host: user-94-254-145-201.play-internet.pl

    Up@ chyba nie przespal info gdyż także na innych stronach jest podobne info. ..

  • 0

    13. ~  2013-06-01 09:55:36  host: user-46-113-48-165.play-internet.pl

    @up ale wiesz, że kupno Nexusa graniczyło z cudem z powodu dupnej dostępności? A w takim wypadku tak, 3 miliony to jest sukces.

  • 0

    14. ~Jaroń  2013-06-01 10:36:26  host: 89-70-19-42.dynamic.chello.pl

    Nexus 4 udał się naprawdę dobrze. Teraz jest jeszcze model biały i zebra - toteż nie można narzekać na mały wybór wersji kolorystycznych. Ja kupiłem jakoś wcześnie czarnego i zupełnie nie mogę narzekać ; )

  • 0

    15. ~Fff  2013-06-01 14:14:52  host: 89-79-32-170.dynamic.chello.pl

    @up zebra?

  • 0

    16. ~Jaroń  2013-06-02 10:18:09  host: 89-70-19-42.dynamic.chello.pl

    Czarna obudowa z białym rantem lub biała z czarnym.

  • 0

    17. ~Fff  2013-06-02 10:40:55  host: 89-78-68-212.dynamic.chello.pl

    To nie jest wersja kolorystyczna tylko biały bumper założony na czarny telefon albo odwrotnie.

  • 0

    18.  2013-06-02 13:14:34

    7, 10 - "As for the LG?s VP Won Kim?s interview with All About Phones, earlier this week, something might have been lost in translation. If you check Mr. Kim?s quotes carefully, he never explicitly stated that LG won?t make Nexus 5. He only acknowledged that Nexus 4 gave a huge marketing boost to LG, and said that after success LG had with its own products lately, they do not need such marketing support anymore." - z tekstu na Unwired View, na podstawie którego powstała wiadomość. Niczego nie przegapiliśmy.

  • 0

    19. ~Noti  2013-06-29 10:42:31  host: 89-70-19-42.dynamic.chello.pl

    To dobrze że zdecydowani się na współpracę z LG . Ich kooperacja jest naprawdę dobra (warto spojrzeń na Nexusa 4). Taki sprzęt jest bardzo estetyczny i dobrze oprogramowany

  • 0

    20. ~mr X  2013-07-03 00:16:35  host: dynamic-78-8-15-227.ssp.dialog.net.pl

    Nexus 4? design bez charakteru, podatny na stłuczenia jak mało który telefon, brak obsługi microSD, brak radia, brak HD voice, średnia jakość rozmów, ekran nie powala jasnością, tylko 8 albo 16GB wbudowanej pamięci, jakość muzyki nie umywa się do S3 podobnie jak aparat, bateria mimo sporej pojemności i systemu bez nakładki ledwie daje radę ale sam telefon bebechy w środku ma szybkie jak na swoją cenę. telefon którego na pewno bym nie wybrał ale rozumiem, że są inni ;)

Dodaj swoją opinię