Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny miesiąc straty Vodafone

Kolejny miesiąc straty Vodafone

WitekT 7 Czerwca 2005 12:09

0 0
Japoński Vodafone, trzeci gracz na tamtejszym rynku, poinformował o stracie prawie 40 tys. klientów w kwietniu. Był to piąty miesiąc z rzędu, w którym baza klientów telekomu się zmniejszyła.

W kwietniu Vodafone pozyskał 114,4 tys. klientów w swojej sieci 3G, jednak z usług w sieci 2G zrezygnowało 154,3 tys. abonentów. Operator ma ogółem 14,96 mln klientów.

Vodafone planuje zwiększyć wydatki o 50% do 2,4 mld dolarów do marca przyszłego roku - zostanie to głównie przeznaczone na budowę kolejnych 5 tys. stacji bazowych.


Źródło tekstu: Telecom Asia Daily, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet