Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny kontrakt Alcatela w TP

Kolejny kontrakt Alcatela w TP

WitekT 4 Lipca 2005 12:01

0 0

Alcatel podpisał z Telekomunikacją Polską umowę ramową na dostawę i instalację platformy DSL w ramach wdrażania i rozwoju oferowanych przez TP usług dostępu szerokopasmowego.

Wartość kontraktu wynosi 6 mln euro. Sprzęt zostanie zainstalowany do końca 2005 r.

W ramach kontraktu Alcatel dostarczy TP system 7301 ASAM (Advanced Services Manager), który zwiększy przepływność sieci operatora i umożliwi oferowanie zaawansowanych usług. Oprócz podstawowego szybkiego dostępu do Internetu, pozwoli oferować zintegrowane usługi przesyłania danych, głosu i obrazu, takie jak strumieniowa transmisja wideo, transmisja typu broadcast video, wideo na żądanie, pobieranie plików muzycznych, gry interaktywne. Rozwiązanie Alcatela umożliwia również rozszerzenie zasięgu świadczonych usług na słabiej zaludnione, odległe obszary wiejskie.
O naszej przewadze nad konkurencją decyduje między innymi rozbudowana i efektywna infrastruktura sieciowa, gwarantująca wysoką jakość usług. TP odgrywa wiodącą rolę w budowaniu polskiego rynku internetowego. Naszym celem na najbliższą przyszłość jest przedstawienie klientom nowoczesnej oferty zintegrowanej, innowacyjnej i wartej swojej ceny. Po liberalizacji rynku i wejściu Polski do UE, mamy nadzieję zachować pozycję lidera, już jako operator z wyboru - powiedział Konrad Kobylecki, Członek Zarządu ds. Techniki Telekomunikacji Polskiej.

Niedawne przystąpienie Polski do Unii Europejskiej wpływa na wzrost gospodarczy oraz wzrost popytu firm i gospodarstw domowych na usługi telekomunikacyjne. Alcatel zamierza wspierać Telekomunikację Polską w zwiększaniu zakresu usług szerokopasmowych i ich zasięgu - dodał Michel Rahier, dyrektor działu sieci stacjonarnych Alcatela.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet