Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny etap współpracy MTV i Motoroli

Kolejny etap współpracy MTV i Motoroli

WitekT 27 Lipca 2005 12:38

0 0

MTV i Motorola poinformowały o rozpoczęciu kolejnego etapu współpracy pod nazwą MTV Load. To inicjatywa łącząca telewizję, telefonię komórkową oraz WAP.

MTV Load jest serią zabawnych animacji i programów na żywo, emitowanych na europejskich kanałach MTV. Widzowie będą mogli bez opłat ściągnąć je na swoje telefony komórkowe. Trzeba tylko pokryć koszt ściągnięcia pliku u swojego operatora. Użytkownicy telefonów Motorola będą mieć także dostęp do strefy VIP, oferującej treści MTV pozwalające na pełną personalizację swojej komórki - tapety, dzwonki, szablony MMS, gry i wygaszacze ekranu. Serwis dostępny jest na stronie: http://load.mtv.pl/.
Zawartość MTV Load jest dziełem dyrektorów artystycznych, twórców animacji i grafików MTV z całego świata i pojawiać się będzie na ekranach telewizorów w formie jedno- lub dwuminutowych prezentacji. W tym czasie wyświetlony będzie adres strony internetowej, na której podaje się numer swojego telefonu. Po chwili otrzymuje się SMS-a z adresem WAP, z którego można za darmo ściągnąć prezentowane na antenie treści - tapety, dzwonki i wygaszacze ekranu.

MTV i Motorola podpisały trzyletnią umowę o współpracy o wartości 75 mln dolarów w marcu 2003 roku. Owocem wcześniejszej współpracy obu firm jest program MTV Mash, związany z trendem mashingu, czyli miksowania dwóch czasami całkowicie różnych utworów.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet