Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny etap reklam Heyah

Kolejny etap reklam Heyah

WitekT 9 Marca 2005 10:12

0 0

Heyah prezentuje nowe komiksowe kreacje. W mediach można już zobaczyć ciąg dalszy kampanii Heyah, informującej o obniżeniu cen smsów w sieci do 3 groszy brutto.




Na małym i dużym ekranie emitowane są nowe filmy reklamowe, podkreślające unikalne wartości marki – atrakcyjna oferta Heyah jest stała, dla wszystkich, bez zbędnych zabiegów. W stacjach telewizyjnych (TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TVN7, MTV i VIVA) można obejrzeć trzy spoty zatytułowane: Lady, Smarkacz i Bogdan, w których zobaczymy bohaterów znanych już z filmów i komiksów Heyah. Trzecia faza kampanii utrzymana została w tej samej stylistyce co wcześniejsze kreacje – rysunki Janka Kozy.


Komiksy można również zobaczyć, jak i podczas wcześniejszych odsłon, na nośnikach reklamy zewnętrznej. Nowe historyjki pojawiły się na billboardach w dziesięciu największych miastach: Katowice, Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Lublin, Białystok i Trójmiasto. Podczas ostatniej fazy kampanii widoczne będą również reklamy na wielkich siatkach winylowych w wybranych miastach Polski, takich jak: Gdańsk, Kraków, Warszawa, Toruń, Wrocław, Katowice, Łódź oraz Szczecin.


Heyah znana z niestandardowych pomysłów reklamowych tym razem zaproponowała trójwymiarową formę na budynku przy Rondzie Jazdy Polskiej w Warszawie. W najbliższych dniach w stacji TVN Turbo pojawi się także nowy element - pasek z komiksami Heyah emitowany podczas programów cieszących się największą oglądalnością.


Kampania Heyah rozwija się także w Internecie. Na popularnych witrynach skierowanych do młodego odbiorcy - portale studenckie i szkolne, rozrywka, informacja, komunikatory – widoczne będą top layery, bilboardy oraz tła stron nawiązujące do trwającej kampanii Heyah 3 Grosze.


Na stronie http://www.heyah.pl/ dostępne są specjalnie przygotowane ikonki, tapety i wygaszacze z bohaterami czaro-białych komiksów Heyah.


Autorem komiksów Heyah jest Janek Koza, awangardowy rysownik komiksowy.


Za kreację kampanii odpowiada agencja G7, planowaniem i wykupem mediów zajął się Dom Mediowy OMD, za realizację kampanii internetowej odpowiada FFCreation.

Źródło tekstu: Media Run, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~katek  2005-03-09 11:51:00  host: dov121.neoplus.adsl.tpnet.pl

  heyah ma najlepsze reklamki

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~zajak  2005-03-14 18:08:00  host: dqg81.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no przynajmniej są w jakimś stylu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-240-162.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet