Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny cios w Elektrim - PTC wraca do ET

Kolejny cios w Elektrim - PTC wraca do ET

WitekT 12 Maja 2005 13:38

0 0

Wczoraj Sąd Apelacyjny wydał orzeczenie uchylające wcześniejsze orzeczenie Sądu Okręgowego z lutego 2005 r., które nie dopuszczało Elektrim Telekomunikacja do udziału w postępowaniu o uznanie wyroku Wiedeńskiego Sądu Arbitrażowego.

Sąd Apelacyjny uznał, że ET ma prawo do udziału w postępowaniu i że postępowanie przed sądem pierwszej instancji przeprowadzone zostało niezgodnie z prawem.
Wczorajsze orzeczenie Sądu Apelacyjnego oznacza konieczność ponownego rozpatrzenia sprawy i rozpoczyna proces przywracania stanu zgodnego z prawem. Według Philippea Houdouin - Prezesa Zarządu ET, wbrew temu, co twierdzi Deutsche Telekom, orzeczenie Wiedeńskiego Sądu Arbitrażowego nie jest ostateczne i prawomocnie wykonalne na terenie Polski. Dlatego też zmiany dokonane w Krajowym Rejestrze Sądowym są niezgodne z prawem, a ET pozostaje właścicielem 48% udziałów w Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Źródło tekstu: Elektrim Telekomunikacja     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~SirM  2005-05-12 17:38:00  host: router.eia.pl

    normalnie sie mozna pogubic... "dzis my ich gonimy, jutro oni gonia nas" :/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet