Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny Chrysler w loterii Sami Swoi

Kolejny Chrysler w loterii Sami Swoi

WitekT 22 Sierpnia 2005 17:30

0 0

P8200977 m20. sierpnia w Galerii Mokotów w Warszawie odbyło się losowanie samochodu Chrysler PT Cruiser, nagrody głównej w SMS-owej loterii sieci Sami Swoi.

Zwycięzcą konkursu został Robert Glazer z Kalisza. To już druga loteria, w której użytkownicy sieci Sami Swoi mieli możliwość wygrania tak atrakcyjnych nagród. W poprzedniej, zakończonej w maju bieżącego roku, szczęśliwymi posiadaczami Chryslerów zostały dwie osoby.




P8200995 mW konkursie mogły wziąć udział osoby, które w okresie od 1. czerwca do 31. lipca kupiły Zestaw Startowy Sami Swoi z kartą SIM lub dowolny Zestaw z Kartą SIM i Telefonem Sami Swoi, a następnie wysłały wiadomość tekstową o treści Sami Swoi Wygrywają na numer 7121.

Źródło tekstu: Sami Swoi     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~  2005-08-22 18:56:44  host: dne168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ci sprzedawcy/promocjanci z tektury są debeściarscy. Tekturowe telefony też niczego. Ciekawe czy autko także z tektury - "ford karton"? ;-)

  • 0

    2.  2005-08-22 20:52:23

    Tak podstawowe pytanie jest takie czy koleś, kóry wygrał ten samochód bedzie miał pięniądze, na jego użytkowanie! ;)

  • 0

    3. ~  2005-08-22 21:18:30  host: external.ciech.waw.pl

    Zawsze może próbować sprzedać :-E

  • 0

    4. ~prezes  2005-08-23 07:58:12  host: bjh208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z tego co wiem to tego samochodu nie mozna sprzedac przez jakis czas, chyba przez 12 miesiecy, ale kto ma pieniadze na podatek ktory trzeba u nas zaplacic w Polsce ]:->

  • 0

    5.  2005-08-23 08:12:12

    Przestańcie wygadywać, skoro nie wiecie: autko można sprzedać od razu; przecież jest się jego właścicielem. Nie można tylko zamiast niego, wziąć od organizatora gotówki.

  • 0

    6. ~beduin  2005-08-23 11:51:27  host: dqc184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PT Cruiser to dziwny pomysł na nagrode. Uzytkowanie okropnie drogie, atrakcja w sumie rzadna. Sami swoi mogli sie postarać o jakieś fajniejsze autko o podobnym kosztach eksploatacji (może jakiś sportowy?) albo rozdać kilka normalnych autek. Koleś, któy go dostał, zdąży sie jeszcze rozczarować

  • 0

    7. ~  2005-08-23 12:42:11  host: external.ciech.waw.pl

    Może Polkomtel dostał je w rozliczeniu za zaległe opłaty? ;-)

  • 0

    8. ~  2005-08-23 13:17:20  host: external.ciech.waw.pl

    Uwaga uwaga! powyższe zdjęcia to falsyfikaty! Prawdziwe fotki są tutaj: http://www.samiswoi.pl/konkurs.asp ;-)

  • 0

    9.  2005-08-23 13:20:15

    A popatrzyłeś na daty na tej stronie? To finał _poprzedniego_ konkursu. ;)

  • 0

    10. ~  2005-08-23 13:22:16  host: external.ciech.waw.pl

    Sugerujesz, że Organizator złamał warunki _własnego_ regulaminu (par. IV, pkt. 6) ?!?

Dodaj swoją opinię