Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejny bardzo tani telefon

Kolejny bardzo tani telefon

WitekT 15 Lutego 2005 15:07

0 0

hop on 1803Branża telekomunikacyjna i klienci, którzy byli zaskoczeni wczorajszą informacją Motoroli o nowym, bardzo tanim telefonie będą jeszcze bardziej zdezorientowani informacją, że już teraz na rynku dostępny jest telefon za 36 dolarów.

Cena 36 dolarów dotyczy zamówienia minimum 10 tys. sztuk.

Możliwości Hop-on 1803 - bo tak nazywa się ten telefon - nie są już jednak tak imponujące jak cena. 50 wpisów w książce adresowej, 15 dzwonków, 4 gry, litowo-jonowa bateria i kolorowy wyświetlacz to praktycznie wszystko, co warte jest wspomnienia. Oczywiście jest możliwość ściągnięcia własnych tapet i dźwięków.
Wejście Motoroli na rynek bardzo tanich telefonów to poważny znak, że na rozwijających się rynkach jest jeszcze sporo nowych, potencjalnych klientów. Jednak dzięki niskim kosztom własnym oraz outsourcingowi produkcyjnemu jesteśmy w stanie konkurować nawet z takimi potentatami. Mamy nadzieję na zwrócenie większej uwagi na ten rynek zapewni tym samym większą różnorodność tanich, dostępnych dla każdego telefonów - powiedział Dan Gannon, prezes Hop-on.

Próbki telefonów dostępne są na stoisku firmy podczas 3GSM w Cannes.

Źródło tekstu: Hop-on, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~:)  2005-02-15 16:55:00  host: 83.68.66.40.kutno66.tnp.pl

    hmmm.... i tak bym go nie kupil :)

  • 0

    2. ~kasia  2005-02-15 21:29:00  host: dial-3051.zgora.dialog.net.pl

    A ja owszem, a ja tak; choć nie jestem blond...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet