Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne zwolnienia w Polkomtelu - dalej wśród wysokiej kadry

Kolejne zwolnienia w Polkomtelu - dalej wśród wysokiej kadry

LuiN 20 Stycznia 2012 11:41

0 0
Po zwolnieniu części dyrektorów Polkomtelu w pierwszym tygodniu stycznia, przyszła pora na kolejne zwolnienia.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że kolejnymi zwolnionymi osobami są: Krzysztof Gołaszewski (dyrektor biura zarządu), Dariusz Matuszak (dyrektor biura komunikacji korporacyjnej), Piotr Wysocki (zastępca dyrektora departamentu bezpieczeństwa) i Tomasz Skalski (zastępca dyrektora departamentu administracji i inwestycji).

O ostatnich zwolnieniach wśród kadry dyrektorskiej Polkomtelu pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 1

    29. ~maki  2012-01-20 14:55:05  host: pub-116.37.rewolucja-net.pl

    Czekam aż Bauc wyląduje na zielonej trawce.

  • 0

    30.  2012-01-20 15:01:59

    Ciekawe czy zwolni co najmniej 30 osób w ciągu kolejnych 30 dni - wtedy wchodzą zapisy kodeksu pracy o zwolnieniach grupowych.

  • 0

    31.  2012-01-20 15:45:00

    Plus jest w jednym dobry: jak jestem w roamingu europejskim we Freshu to moge wysyłać do Plusa smsy korzystajac z emaila w telefonie za 5 groszy/sms;)48xxxxxxxxx@text.plusgsm.pl :)

  • 0

    32.  2012-01-20 16:12:12

    Simplusowiec/GaduAirowiec pracownicy Play czytają telepolis namiętnie, takze Twój "patent" zaraz zablokują :-(

  • 0

    34. ~  2012-01-20 16:21:00  host: z24-16.opera-mini.net

    33). Te, Chochlik mały, uważaj bo po uszach ode mnie dostaniesz :-p ..i wiesz dobrze za co i od kogo! :-D

  • 0

    35. ~jacek  2012-01-20 16:55:21  host: 46.77.16.100

    ktos tu zapomnial sprostowac poprzednie nieprawdziwe informacje o zwolnieniach niektorych ludzi - przepisane przez onet czy rzepe. Rzetelnosc sie klania panowie "dziennikarze" ;)

  • -1

    36. ~Octopus  2012-01-20 18:28:19  host: nyj42.internetdsl.tpnet.pl

    A do wakacji już będzie posprzątane.

  • 0

    37. ~  2012-01-20 19:49:22  host: eqv244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Małe zyski kupa kasy wydanej na reklamę i trzeba ludzi zwolnić żeby nie pójść z torbami. To jest właśnie ta nasza polska rzeczywistość

  • 0

    39.  2012-01-20 20:18:24

    dyrektor biura... no sorry - do tego wystarczy sekretarka bystra, zeby wszystko działalo w biurze jak trzeba ;-)

  • 0

    40. ~b  2012-01-20 21:01:39  host: ip-78-30-111-122.free.aero2.net.pl

    ba, bo w Plusie byla podleglosc sluzbowa pionowa i pozioma i poprzeczna i pokątna i jeszcze jaka tam wam do glowy przyjdzie- dlatego trzeba bylo miec sporo dyrektorow ;) A Soloż Rzak znany ze skapstwa- wiec leci ostro z lewusami :) Sorry Panowie.

  • 0

    41. ~pabloki  2012-01-20 21:29:31  host: apn-46-76-129-164.dynamic.gprs.plus.pl

    Polkomtel-Żak szuka za wszelka cene kasy na splate zobowiazan. Czuje ze polKomTel sie rozwali po roku. Mi juz plusinternet sie psuje a pomocy w naprawie od nich nie moge uzyskac. Totalnie olewaja. Podobno direktory są potrzebne na nadajnikach wiec co będzie jak ich zwolnią? Nie będzie anten?

  • 0

    42. ~grr  2012-01-21 03:45:07  host: adbc20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ostatnio na telepolis.pl dowiaduję się, że w polkomtelu pracują lub pracowali sami dyrektorzy, ciekawe gdzie się teraz te "biedaki" za 15tys na miesiąc? no ja sie pytam panie premierze, jak żyć???

  • 0

    43. ~Paweł  2012-01-21 07:25:01  host: 246-194-251-94.net.stream.pl

    No gdybym to ja miał taką sieć to bym to zrobił juz rok temu. przy zwolnieniu 50 dyrektorów i 50 zastepców ,którzy to z koleji maja swoich zastępców to mozna juz raty z odsetkami spłacac za kupno takiej sieci.Zatrudni sie jednego czy dwóch za 1500 zł brutto i zrobią to samo co dotychczas 40 dyrektorów.

  • 0

    44.  2012-01-21 12:10:50

    Na miejscu Solorza rozpatrzyłbym outsourcing finansów i księgowości oraz utrzymania sieci. Miliard oszczędności w rok. Zostałoby z 4 dyrektorów i 10 kierowników w całym Polkomtelu i po ptokach.W sumie 150 ludzi w firmie max.

  • 0

    45. ~es  2012-01-22 08:33:49  host: host-94-231-55-243.ip.jarsat.pl

    Solorzowi potrzebni są menedzerzy a nie kozie wołki z politycznego nadania (Polkomtel był firmą kontrolowaną przez budzet państwa - stad m.in ucieczka jego prezesa na inne odpowiedzialne stanowisko tj inny stołek prezesowski) Mój mąż? Mój mąż z zawodu jest dyrektorem.

  • 0

    46. ~Irena  2012-01-23 22:42:40  host: public-gprs58264.centertel.pl

    Fakt, dyrektorów w plusie jeszcze jest nadmiar

  • 0

    47. ~śmieciowozatrudniona  2012-01-24 16:47:24  host: 80.50.133.230

    #44 gaduerowiec to tak na serio czy przedrzeźnia? nie tutejszy jestem więc nie znam Jego stylu, ale może to jednak Jego prawdziwe przemyślenia, nie daj Panie Boże!

  • 0

    48. ~wkurzona ględzeniem  2012-01-27 13:25:23  host: 94ob.scansafe.net

    @42. nie masz pojęcia o zarobkach dyrektorów w Polkomtel :-) tyle Ci powiem słowem komentarza.

  • 0

    49. ~wkurzona ględzienem  2012-01-27 13:33:42  host: 94ob.scansafe.net

    @44. troszeczkę przesadziłeś z iloscią osób, które powinny zostać w Polkomtel bo to jest dość skomplikowana machina, nie tylko dlatego że biurokracja się rozwinęła, ale i dlatego że jest bardzo dużo wymogów regulacyjnych. prawda jest natomiast, ze strukturę mozna spłaszczyć bo przed zmianami z pewnościa była wyższa niż szersza. niestety, duża ilość dyrektorów i ich zastępców to były/jeszcze są osoby przyniesione w teczkach przez poprzednich właścicieli, głównie spólek skarbu państwa. taka przechowalnia :) dziś oni sami odchodzą, lub za chwilę zostaną usunięci...do innych spółek skarbu państwa.

  • 0

    50. ~  2012-05-04 22:19:29  host: chp173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale wy podli jestescie.Ze jak dyrektorzy to co?gorsi i mozna wywalic ??a moze pozniej jest im o wiele trudnej znalesc prace niz tym pchełkom od sprzedarzy tel w salonach.

Dodaj swoją opinię