Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne zdjęcia i projekty prototypów urządzeń Apple'a

Kolejne zdjęcia i projekty prototypów urządzeń Apple'a

Q! 2 Sierpnia 2012 19:38

0 0

Kolejny dzień procesu pomiędzy Apple’em i Samsungiem przynosi kolejne ciekawostki. Tym razem światło dzienne ujrzały zdjęcia oraz projekty prototypowych urządzeń Apple’a, iPhone’a oraz iPada.



iphone prototyp iphone prototyp iphone prototyp iphone prototyp


ipad prototyp ipad prototyp ipad prototyp ipad prototyp





Źródło tekstu: The Verge     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    40.  2012-08-03 10:31:39

    @36 jak obiecałem. Zgłaszam komentarz, to storna o tematyce mobilnej a nie samochodach.

  • 0

    41. ~Mike  2012-08-03 10:35:20  host: 87-205-135-115.adsl.inetia.pl

    In extenso zgadzam się z analogią motoryzacyjną Applefana.

  • 0

    42. ~JustMe  2012-08-03 10:57:59  host: 93-186-23-84.rdns.blackberry.net

    Applefan znowu zaczyna wchodzic w rynek motoryzacyjny,mam nadzieje ze nie stac go na auto bo jesli tak to pewnie zatruwa zycie innym na forum jakims motoryzacyjnym.Ten czlowiek to jakis psychol,masturbant internetowy,dewiant I kurdupel. Pociesza mnie to ze Apple upadnie predzej czy pozniej a wtedy kurdupel Applefan popelni samobojstwo no bo jak inaczej.Napewno zniknie z forum I to bedzie wystarczajace.Proponuje zestawic w calosc jego komentarze I gdzies umiescic,czytajac jedno za drugim zobaczycie ze gosciu zaprzecza sam sobie I pisze bzdury w zaleznosci od tematu.Tak jak pisalem:Masturbant,psychol a do tego kurdupel,byc moze dzialacz Mlodziezy wszechpolskiej :)

  • 0

    43. ~  2012-08-03 10:59:19  host: z31-16.opera-mini.net

    @36 a opel to też niemiecka firma. Pozatym na ulicach widzi się trochę więcej "śmieciowych" marek samochodów niż twoich audi,bmw,mercedes które wcale nie są aż takie świetne.

  • 0

    44. ~dred  2012-08-03 11:06:18  host: 79.162.105.88

    Nie ma co applefana tak bluzgac, bo ma chlopak to swoje pokretne myslenie czy raczej slepa milosc, ale zeby go zaraz zwyzywac?No nie wiem, moze zbyt malo jego komentarzy przeczytalem:-). Porownanie ipada i chinczyka do do samochodow jest nie do konca wlasciwe, bo w luksusowa limuzyna jest 5x drozsza,ale za to oferuje duzo wiecej niz fiacik za 40000 min.mase czujnikow,systemow,wspomagaczy,wykonczenia,klimatyzace itp.Natomiast ipad za 2600 oferuje to samo co chinczyk za 900zl, jedynie lepiej wykonane i opakowane.Wartosc uzytkowa jest ta sama,b bo tak samo mozna wlaczyc przegladarke,ogladac filmy,sluchac muzy,popykac w gierke.Zatem doplacajac 3-krotnosc ceny chinczyka dostajemy te sama funkcjonalnosc. Dlateo uwazam,ze moj kolejny tablet nie bedzie markowym produktem appla, a tanim zamiennikim .Niestety kiedy jak kupowalem swojego taba tak duzego wyboru nie bylo.

  • 0

    45. ~  2012-08-03 11:12:30  host: z09-07.opera-mini.net

    @43 Opel to niemiecki oddzial amerykanskiego GM.

  • 0

    46. ~JustMe  2012-08-03 12:41:13  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    @44 wyzywanie go to minimum,on zreszta unika takich utarczek slownych,chce wygladac na "madrzejszego" a w rzeczywistosci to palant. Jak inaczej nazwac czlowieka ktory wypisuje takie bzdury.Telekomunikacyjny moher I tyle.

  • 0

    48. ~dred  2012-08-03 13:50:30  host: 79.162.105.88

    @applefan cco realnie wiecej daje wyswietlacz ipada3 ( rozumiem,ze chodzi ci o zwiekszona rozdzielczosc)? W jakis sposob poszerza on funkcjonalnosctabletu? Podpowiem,ze w zaden. Oczywiscie czcionki sa wyrazniejsze, ale to wszystko.Do zastosowan, do ktorych wymyslono tablety wystarczy chinska dachowka za 900 zl.Nie wspomniales,ze ipad 3 kosztuje 2600zl.Natomiast ipad 2 za 1600, to prawie 2x drozej niz taby kiano czy shiru ( czy inne chinskie klony). A ceny chinszczyzny systematycznie spadaja,wiec jesienia kupisz chinskiego ipada 2 za 600zl, za 1200 wezmiesz 2 sztuki -dla siebie i zony i kazdy bedzie mial swoja maszynke,na ktorej zrobi to,co na ipadzie, ktory nadal bedzie kosztowal 1600 zl.Do tego masz 2 lata gwarancji i spokoju, a w applu jeno roczek panocku:-)

  • 0

    49.  2012-08-03 13:54:26

    Nie pisz że masz BMW bo to moja ulubiona marka samochodów i jeszcze przez Ciebie ją znienawidzę tak jak Apple ;P

  • 0

    50. ~  2012-08-03 14:16:29  host: z29-06.opera-mini.net

    Jabłkofan, dostałeś pytanie o Fiata. Znowu zostanie bez odpowiedzi jak moje pytanie o "tanie Ferrari"?

  • 0

    51.  2012-08-03 16:00:01

    @51 najtańsza wersja wifi. ("Apple Store: 2099 złotych za model z 16GB pamięci, 2499 złotych za 32GB i 2899 złotych za 64GB.") a za tą cenę możesz kupić chińczyka nawet z modemem 3G :] i slotem na kartę więc pamięć może mieć nawet 64Gb :D

  • 0

    52. ~crank1985  2012-08-03 16:44:29  host: 150.254.122.43

    @51 o_O Odpowiadasz sam sobie z takim nickiem?

  • 0

    53. ~SirAdi  2012-08-03 17:48:49  host: 87-99-52-67.internetia.net.pl

    Zna ktoś powód dla których sąd rzekomo odorzucił jak dowody projekty Samsunga, mimo, że przyjął projekty Apple?

  • 0

    54.  2012-08-03 18:04:55

    @up Apple udowodnil, ze to Sony zzynalo od niego. Dlatego Sony siedzi cicho i nie idzie po kase z odszkodowania.

  • 0

    55. ~SirAdi  2012-08-03 19:54:57  host: 87-99-52-67.internetia.net.pl

    Powtórzę pytanie, bo kolega wyżej nie zrozumiał - zna ktoś powód dla którego sąd podobno odrzucił projekty Samsunga jako dowody, mimo, że przyjął projekty Apple?

  • 0

    56.  2012-08-03 20:00:07

    @52 ktoś komentarz usuną kiedy to pisałem :/ dlatego tak wyszło... @54 jak sony mogło zżynać jak nie ma żadnego takiego urządzenia na rynku(o tym wyglądzie)! to były jedynie koncepty, zwykłe rendery pokazujące produkt robione w fazie projektowania @53 trudno oczekiwać czegoś więcej po takim sądzie :] i tak to jest jedna wielka szopka, choćby samsung pokazał np film w którym jobs przyznaje się że kopiował coś to i tak taki sąd to by olał. szopka nic więcej.

  • 0

    57.  2012-08-03 20:08:15

    @55 a to sąd hamerykański przypadkiem?

  • 0

    58.  2012-08-03 22:07:43

    @57 oceniasz amerykanski niezawisly sad? Jakie masz dowody, ze dziala nieprawidlowo?

  • 0

    59.  2012-08-05 10:27:56

    @58 takie, że ludzie wygrywają sprawy typu: "nikt mnie nie ostrzegł, że kawa jest gorąca i się poparzyłem" albo "to niedopuszczalne, że w tej szkole nie ma basenu" lub moje ulubione "skąd miałam wiedzieć, że tam są drzwi? Rozbiłam sobie głowę". Że o łamaniu praw autorskich nie wspomnę. A dokładniej chodzi o pewną pozwaną o słowa "ta zupa jest gorąca". Jeśli to wg ciebie prawidłowo działający sąd to cieszę się, że nie mieszkam obok ciebie. Nie wiadomo co wariatowi do łba strzeli.

  • 0

    60.  2012-08-05 11:28:59

    59). Ja bym skorzystał: podam do sądu aplefanatyka, że mnie nie ostrzegł, że czytając jego herezje mogę dostać fioła, albo przejść na jego ciemną stronę mocy i ćwierkać jak on.

Dodaj swoją opinię