Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne węzły LLU w Netii

Kolejne węzły LLU w Netii

Ringu 29 Kwietnia 2011 17:27

0 0

Netia uwolniła kolejne centrale TP (LLU), zwiększając ich liczbę do 552 węzłów w zasięgu których jest 4,5 mln linii - stanowi to ponad połowę sieci Telekomunikacji Polskiej.



Wezłów przybyło w miejscowościach: Bełchatów, Bełżyce, Brodnica, Garwolin, Goleniów, Kamień Pomorski, Konstantynów Łódzki, Kostrzyn nad Odrą, Komorów, Końskie (2 centrale), Międzyrzec Podlaski, Nowogard, Lubaczów, Łęczna, Opoczno (2 centrale), Radzyń Podlaski, Siemiatycze i Tczew.




Ponadto udostępnione zostały kolejne centrale w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Zamościu.

Do końca roku w planie jest kolejnych 150 węzłów.

Pełna lista miejscowości objętych LLU jest dostępna pod tym adresem.

Źródło tekstu: blog.netia.pl     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2011-04-29 17:50:14

    LLU nic nie zmienia, dopóki France Telecom Polska pobiera opłatę za utrzymanie łącza. Brodnica została włączona dwa tygodnie temu.

  • -1

    2. ~pazuzu  2011-04-29 18:07:33  host: 89-78-160-229.dynamic.chello.pl

    Operatorzy "alternatywni" pasożytują na TP, oby nie przesadzili, bo żywiciel zdechnie a oni razem z nim.

  • 0

    3. ~wachu  2011-04-29 19:08:26  host: 87-204-147-252.ip.netia.com.pl

    opłata utrzymania łącza jest ustalana przez UKE a nie tp wiec pretensje miec nalezy do nich :)

  • 0

    4. ~  2011-04-29 19:45:27  host: 77-254-166-68.adsl.inetia.pl

    Opłata za utrzymanie łącza, jak sama nazwa wskazuje służy... utrzymaniu łącza telefonicznego. Jest wliczona w abonament telefoniczny (także WLR), lub może być płacona oddzielnie, kiedy nie mamy telefonu. Internet jest tutaj niejako "dodatkiem", choć moim zdaniem powinna być raczej wliczana do ab. internetowego. No, ale jest jak jest. TP nie jest wcale takie biedne, przecież te alternatywne "pasożyty" nie mają ich łącz za piękne oczy, a za pieniądze... Oczywiście, lepsze dla TP byłyby stare, przed BSA czasy, mogłaby dale strzyc i transferować kasę do Francji poprzez różne dziwne opłaty w stylu xx-milionów za "prestiż" loga.

  • 0

    5.  2011-04-29 20:12:30

    3: Od kiedy UKE ustala opłatę za utrzymanie łącza? To zależy jedynie od TP. Tak właściwie to jestem zdania, że alternatywni powinni płacić TP więcej daną opcję internetową.

  • 0

    6.  2011-04-29 20:27:26

    @5 Ale była by to dyskryminacja alternatywnych i komu by się to opłacało ? Czynnik ekonomiczny działa by na korzyść TP. Poza tym Alternatywni kupują hurtem i tak wychodzą na swoim spokojnie.

  • 0

    7.  2011-04-29 22:06:22

    Netia nie pobiera oplaty za utrzymanie łącza na swoich drutach. TP only telefon 30 zł, only internet - 60+29 za utrzymanie. To jest zdzierstwo.

  • 0

    9. ~qwerty  2011-04-30 08:16:22  host: apn-95-40-34-84.dynamic.gprs.plus.pl

    Proszę o podanie pliku z listą central TP

  • 0

    10. ~  2011-05-01 10:43:17  host: 178.183.176.185.dsl.dynamic.eranet.pl

    a co? chcesz wysadzić?

  • 0

    11. ~  2011-05-01 19:26:40  host: 31.41.144.41

    @10. Tak i to pewnie w ataku samobójczym ;).

  • 0

    12. ~Dino  2011-05-02 18:48:14  host: blv233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zawsze mozna płacic tylko 20 zł za zawieszenie telefonu. Netia na liniach tp to tragedia

  • 0

    13. ~Chrome_TP  2011-05-03 15:53:51  host: afpz77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    `5 Bed a czy, aby przypadkiem nie jest tak, że UKE akceptuje propozycję TP w tym zakresie lub ją odrzuca ? (więc poniekąd ustala bo jak UKE nie zakceptuje to TP nie może takich opłat wprowadzić ?)

  • 0

    14.  2011-05-03 16:22:47

    IMHO - LLU to taki niezły chwyt marketingowy. Bo od strony fizycznej i tak wszystko zalezy od TP. I do abonamentu czy tak czy siak dopłacasz 30zł :D Łapią na to frajerów jak nic. A poza tym opłaty i tak nie są wielkie.

  • 0

    15. ~SMAUG  2011-05-04 13:14:52  host: imz42.internetdsl.tpnet.pl

    @12 a ja mam Netię na łączach TP i jestem zadowolony bardzo. Umowa mówi że mam 'do 10Mb' a fizycznie tyle, na ile pozwolą łącza. No a u mnie jest 8Mb. Płacę za utrzymanie łącza (zawieszony tel w TPSA). Jestem szczęśliwy ;D

  • 0

    16. ~kocyk  2011-05-06 18:09:46  host: 87.204.191.6

    CZY NETIA PLANUJE WPROWADZENIE VDSL W TYM ROKU???

  • 0

    17.  2011-05-09 14:16:34

    albo jakoś bardziej rozbudować usługę TV? Żeby można było, jak w przypadku np. TP, brać usługi łączone w korzystniejszych stawkach cenowych.

  • 0

    18. ~pierd  2011-05-11 20:57:55  host: 77-254-94-206.adsl.inetia.pl

    tepsa wprowadza vdsl a netia? pierdzi w stolek i chwali sie netem do 20mbit/s. a rzeczywistosc jest straszna - te do 20mbit to w rzeczywistosci max 2mbity/s a szczesciarze maja 4 albo 8 mbit/s. zenua!

Dodaj swoją opinię