Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne telefony z Androidem bez aktualizacji

Kolejne telefony z Androidem bez aktualizacji

LuiN 27 Lipca 2012 15:36

0 0

Wszystkie androidowe modele Sony Ericssona z 2011 roku nie otrzymają aktualizacji oprogramowania do wersji 4.1 Jelly Bean. Dwa modele LG nie dostaną nawet Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.



Znaczy to tyle, że popularne modele Xperia arc S czy Sony Ericsson Xperia mini pro nie otrzymają najnowszej wersji Androida. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja użytkowników smartfonów LG Swift 2X i LG Swift Black - ich telefony nie otrzymają nawet aktualizacji oprogramowania do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.




Podobnie jak HTC Desire HD, zeszłoroczne topowe modele LG w dalszym ciągu pracować będą pod kontrolą Androida 2.3 Gingerbread.

Źródło tekstu: GSMArena     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    15.  2012-07-27 18:01:31

    Przecież to dotyczy 4.1 a nie 4.0 a poza tym, jak nie raz wspominałem, android 2.3 wciąż jest na większości urządzeń, 95% gier I aplikacji jest wciąż kompatybilne z 2.3(bo niektóre tylko z 3.0 dla tabletów) a jak komuś zależy na wyglądzie jest mnóstwo launcherow w markecie zmieniających wygląd.

  • 0

    16. ~  2012-07-27 18:20:27  host: z38-10.opera-mini.net

    Jeszcze powinny ulegac autodestrukcji po roku od pierwszego wlaczenia zeby przypadkiem ktos nie wgral sobie custom roma i uzywal dalej. Albo zrobic obudowe z plastiku biodegradowalnego niech sie sam zutylizuje.

  • -1

    17. ~max  2012-07-27 18:23:30  host: 203.162.91.79.rev.sfr.net

    Witam jestem posiadaczem htc diamond. Sam nie wiem ile go już mam 5 lat ?? System to oczywiście WM6.1 pro. Ja nadal wykonuje połączenia/sms/mms ogladam divx. Mam zainstalowaną auto mapę na całą Europę, z której zresztą korzystam. Internet jak na każdym innym smartfonie ( tyle że trochę wolniejszy :) )Mogę robić wszystko to co współczesne smartfony. O fejsbukach, twiterach nawet nie wspominam. Naprawdę nie wiem po co te aktualizacje do nowszej wersji. W przypadku słuchawek to przecież i tak nic nie zmienia, zmieni się tylko cyferka wersji i nic po za tym. Pozdrawiam

  • 0

    18.  2012-07-27 18:28:31

    Trochę szkoda, ale tak niestety musi być by ludzie kupowali nowe, lepsze itp. Ja mam nexus s i mimo, że telefon już "wiekowy" jak na obecne standardy śmiga już na JB ;)

  • 0

    19. ~crank1985  2012-07-27 18:29:29  host: 150.254.106.98

    @16 Niestety patent na samozapłon w telefonie ma ogryzek. W iphone5 wprowadzą pełną wersję, z automatyczną funkcją uploadu danych do icloud i autodestrukcją po wyjściu iphone 6.

  • 0

    20. ~  2012-07-27 18:39:16  host: ip-37-209-147-31.free.aero2.net.pl

    No i to jest powod , dlaczego sprzedaz smartfonow nie rosnie ;) Lepiej miec spokoj niz skomleć o aktualizacje u producentow i operatorow ;)

  • 0

    21.  2012-07-27 18:40:40

    I to jest właśnie ta polityka aktualizacji przez którą (między innymi) mój pierwszy telefon z androidem jest jednocześnie moim ostatnim.

  • 0

    22. ~  2012-07-27 19:17:29  host: apn-77-115-71-8.dynamic.gprs.plus.pl

    LG od dawna olewa użytkowników, nie tylko smartfonów, ale też TV ze Smart tv.

  • 0

    23. ~  2012-07-27 19:33:22  host: host-89-229-158-213.plock.mm.pl

    ad15 mylisz sie , dotyczy to dla lg 2x- ics4, niestety nie mowiac o 4.1, porazka

  • -1

    24. ~Sylwek  2012-07-27 19:41:55  host: sub208-158.elpos.net

    Czy Nokia 6210 dostanie ta aktualizacje ? Bo jakas zmowa tajemnicy jest i nikt nie wie

  • -1

    25. ~Dudi  2012-07-27 19:48:38  host: 178.182.221.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    No wlasnie....Co z aktualuzacjami Nokii.....Ja mam ciagle na swoim 3210 Androida 1.2

  • 0

    27. ~BzykMen  2012-07-27 20:48:26  host: apn-46-76-181-115.dynamic.gprs.plus.pl

    I jak to dobrze że nie tak dawno sprzedałem swojego LG P970 SWIFT BLACK`A . Telefon był super , wyświetlacz jeszcze lepszy , ale podejście producenta do d..y . Więc raczej nigdy więcej LG . Z koreańców wolę już Samsunga , zresztą mój "smarkfon" od Szajsunga już śmiga na 4.0.3

  • 0

    28. ~mr.nick  2012-07-28 07:41:09  host: user-188-33-40-149.play-internet.pl

    I gdzie jest to 18 miesieczne wsparcie dla aktualizacji ? Xperia neo mam niecały rok więc powinni dac andka 4.1 kolejnych już nie ale ten jeszcze tak. Jak nie dadzą to odblokowac bootloader i dac CM10.

  • 0

    29.  2012-07-28 08:03:10

    Nie wypbrazam sobie takiego zenujacego podejscia do wsparcia mimo, ze rozumiem podejscie producentow na Androidzie do braku aktualizacji. Jest to jednak bylo nie bylo kpina.

  • 0

    30.  2012-07-28 08:42:19

    @29 od czasu, do czasu piszesz z sensem i adekwatnie do sytuacji.

  • 0

    31.  2012-07-29 08:37:04

    @30 dla jednych z sensem dla innych bez sensu - nie kazdy ma inna ocene

  • 0

    32. ~ABP  2012-07-29 14:06:34  host: awi63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A dla mnie to dobra informacja. Rozglądałem się od jakiegoś czasu za jakimś telefonem z Ant+. Informacja o braku aktualizacji systemu z pewnością wpłynie na spadek cen Xperii. Za jakiś czas będę się mógł przyjrzeć, czy ceny nowych aparatów bez brandingu spadły do poziomu, który jest dla dla mnie zakceptowania.

  • 0

    33.  2012-07-29 17:03:13

    A to wogóle jakieś sprawdzone informacje? Chodz tak po prawdzie to co nam po aktualizacjach jakby były zrobione byle jak? Lepiej niech LG sie skupi na perfekcyjnym wykonaniu telefonów i aktualizacji.

  • 0

    34. ~grzes  2012-07-30 09:46:28  host: 9-215.zicom.pl

    Na galaxy S+ tez niema aktualizacji do 4.0 :/

  • 0

    35. ~  2012-07-30 10:03:36  host: z33-03.opera-mini.net

    ja androidem interesuję się od dłuższego czasu ale widząc co się dzieje jeszcze poczekam z kupnem do końca roku.

Dodaj swoją opinię