Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne telefony LG na polskim rynku

Kolejne telefony LG na polskim rynku

sirmark 23 Lipca 2008 21:54

0 0

Komsa Polska poszerzyła swoją ofertę produktową o 3 nowe telefony marki LG - KT520 Kinabalu, KM380 Emerald oraz KC550 Orsay.

lg kt520 LG KT520 Kinabalu, to kompaktowy slider, który działa w trzech zakresach GSM oraz WCDMA z HSDPA. Wyposażony jest aparat cyfrowy 3,2 Mpix, 2-2-calowy wyświetlacz QVGA o kontraście 2000:1 oraz dotykową "myszkę", która zastępuje joystick.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu LG KT520 w katalogu.

lg km380 LG KM380 Emerald został zaprojektowany dla muzyki. Zewnętrzne klawisze muzyczne, system dźwięku 3D, a także gniazdo słuchawkowe typu jack 3,5 mm mają przekonać do niego fanów muzyki. Telefon działa w trzech zakresach GSM, posiada 2-aclowy wyświetlacz QVGA, aparat cyfrowy 1,3 Mpix, Bluetooth ora złącze microSD.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu LG KM380 w katalogu.

lg kc550 LG KC550 Orsay to multimedialny telefon, przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników. Działa w trzech zakresach GSM i został wyposażony w aparat cyfrowy 5 MPx o czułości ISO800 z funkcją autofocus, stabilizatorem obrazu oraz wbudowaną lampą błyskową. Aparat daje możliwość nagrywania video z jakością DVD. Wbudowany żyroskop pozwala automatycznie zmieniać orientację wyświetlanego obrazu, w zależności od położenia telefonu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu LG KC550 w katalogu.

Na telefon producent udziela 2 lata gwarancji, a w ofercie Komsa dostępne są w cenach: KT520 - 719 zł, KM380 - 529 zł, KC550 - 749 zł.

Źródło tekstu: Komsa, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~  2008-07-24 08:09:20  host: f142-056.opera-mini.net

    Panowie prowadzący ten znakomity portal, reprezentuję liczną grupę bywalców telepolis, którzy nie mieliby nic przeciwko usuwaniu głupich i niekulturalnych postów, jak np. post nr 6. Pozdrawiam, Bob.

  • 0

    17.  2008-07-24 08:41:54

    Moja siostra w lutym 2008 nabyła KU380. Po miesiącu już był serwisowany - wymiana płyty głównej. Wczoraj znowu odniosła do serwisu, bo przestał działać. LG niech się za mikrofalówki weźmie, a nie za telefony. Nokii i tak nikt nie dorówna choćby nie wiem jak się wysilał.

  • 0

    18. ~  2008-07-24 08:47:11  host: apn-77-113-51-35.gprs.plus.pl

    Taaa, bo Nokia to przez ten miesiąc nawet by nie wróciła z serwisu ;-))) Sypie się to na potęgę, jedynie marka z Nokii została niestety

  • 0

    19. ~mirinda  2008-07-24 10:38:41  host: bhe210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @mantoch ale napisałeś ;-),smiech na sali,nokii i tak nikt nie dorówna,chyba w awaryjności ;-),obecne modele to nie nokia sprzed kilku lta,teraz sypią się na potęge,na równi z lg...

  • 0

    20.  2008-07-24 11:13:02

    Bardzo tanie jak na to co oferują

  • 0

    21.  2008-07-24 11:17:36

    LG KM380 Emerald już od jakiegoś czasu jest w plusie... cieszę się że i tu mogę w końcu coś o nim znaleźć.

  • 0

    22.  2008-07-24 12:52:59

    LG Shit Electronicts

  • 0

    23. ~Gnd  2008-07-24 13:52:01  host: p10-14.opera-mini.net

    Podalem ceny ,tak informacyjnie.Jakby kogos to zainteresowalo.

  • 0

    24. ~klikol  2008-08-30 13:23:59  host: ego138.internetdsl.tpnet.pl

    ja mam kc 550 i jest super polecam

  • 0

    25. ~  2008-09-13 20:11:00  host: public-gprs35707.centertel.pl

    to dobry tel

  • 0

    26. ~  2008-12-03 13:11:40  host: irl242.internetdsl.tpnet.pl

    LG są dobre nokie w tej cenie to syfy

  • 0

    27. ~s1k0r3k  2008-12-10 04:59:50  host: gbi154.internetdsl.tpnet.pl

    Kupiłem sobie tydzień temu LG KU990. Mam nadzieję że nie będzie się psuł, ale póki co jestem zadowolony. Świetny sprzęt.

  • 0

    28. ~  2008-12-10 05:04:55  host: gbi154.internetdsl.tpnet.pl

    Kupiłem sobie tydzień temu LG KU990. Mam nadzieję że nie będzie się psuł, ale póki co jestem zadowolony. Świetny sprzęt. Poza tym nie wiem czemu zawsze ktoś kto nie widział tych tel wpie...prza się na forum i twierdzi że Nokia jest najlepsza a reszta to syf. Teraz wystarczy przejść się po salonach i komisach i zapytać która z firm jest jest najbardziej awaryjna i które telefony polecają. Więc albo Nokia to syf albo im szkoda Nokii sprzedawać i wolą ją trzymać w magazynie.

  • 0

    29. ~cwaniak  2009-01-15 18:49:48  host: bmj162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja kupiłem we wrześniu LG KC 550. I jak grałem w piłke z kolegami to zapomniałem wyjąć go z kieszeni i dostałem piłką po nodze w telefon. niesety nie ma do tego modelu części.oczywiscie lcd mam uszkodzone.jeżdże z ty telefonem już 4 mies...a po za tym poki mi sie nie zepsół to wporzo tel......pozdro

  • 0

    30. ~karlik  2009-02-25 16:53:57  host: static-212-140.is.net.pl

    kupilem 2 tygodnie temu LG KC 550 i jest super polecam jak najbardziej

  • 0

    31. ~choper  2009-02-28 11:23:49  host: 87.250.168.86

    karlik, a ile zapłaciłeś? bo ja też zamierzam kupić KC 550.

  • 0

    32. ~choper  2009-02-28 19:07:35  host: 87.250.168.86

    czy do tego telefonu można wgrać gry? taki z formatu .jar?

  • 0

    33. ~  2009-03-10 12:40:03  host: abnk2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kochani mam LG KC550 od dwóch dni ale od samego początku chyba mikrofon mi nie działa prawidłowo bo jak do mnie dzwonią to prawie mnie nie słychać... może znacie jakis dobry serwis we Wrocławiu..za odpowiedzi z góry serdeczne dziękuję...

  • 0

    34. ~Yarec  2009-03-24 12:28:09  host: chello087206133012.chello.pl

    Zakupiłem ten telefon i chyba miałem ogromnego pecha ponieważ po niespełna 24 godzinach nie mogłem włączyć funkcji aparatu a video, niestety musiałem oddać do serwisu i teraz czekac 2 tyg. chociaż tydzień już minął, jednak mam pytanie czy ktokolwiek wie czy to np wina softu, pozdrawiam:)

  • 0

    35. ~Ziomek  2009-03-30 09:22:02  host: dyt250.internetdsl.tpnet.pl

    kady telefon sie sypie to nawet moze byc najlepszy model telefonu na rynku i ktos go kupił i po tygodniu oddaje do servisu bo cos tam... ja mam zamiar zamowic LG KC550 i mam nadzieje ze nie bede miał z nim problemu ;)) pooozdroo...

Dodaj swoją opinię